Karadeniz Pet

2.el arac arayan ya da satanlar !!!

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

Sitemizde farklı bir konu olacak ama 2.el araçlarını satanlar ya da arayanlar var ise buradan paylaşmaları hepimiz açısından iyi olacağını düşünmekteyim.

Burada paylaştığımız zaman hem yabancı birisine gitmemiş olacak hemde araç arayanlara fırsat olmuş olacak.

Satılacak aracın resim ve fiyatları ile birlikte bu konu altına ekleyebilirsiniz.

Örneğin şuan ben araba arıyorum ve bildik tanıdık birilerinden almam ilk tercihimdir. Herkeze güvenemiyorum .

Umarım hepimiz için faydalı bir konu olur.

(((Küçük Bir Not : Muhammet ve Tevfik sizler daha iyi bilirsiniz, bu açtığım konu forumumuz açısından sıkıntılı olur derseniz ya da yasal değil ise KONU KALDIRILABİLİR !!!)))

Şimdiden herkeze teşekkürler .

Saygı ve Sevgilerimle.

Sadece kendi araçlarımız için ilan açarsak belki olabilir.Yoksa bir süre sonra araç sitesine dönmesin.

Sanmıyorum , araç sitesi ile alakası yok , zaten bu konu üzerinden ilerleyeceğiz.

Satılan yada alınan arabalar hemen ilandan silineceği için sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Arac alim satim ilanlarinizi bu baslik altindan yapabilirsiniz. Ayri bir konu acmaniza gerek yok.

O zaman ilk ilanı vereyim benim emektar için. :) Şaka şaka inşallah yararlı olur.Hayırlı olsun.

Sitemizde araba satan ya da arayan yok galiba :)

Bizde arkadaslarla ortak bir sekilde araba alma dusuncesindeyiz :)

güzel bir şey aslinda hazir kupon yapma maçlar hakında yorum yapma bölümü de olsa güzel olur diye düşüyorum

106 gtı

okan babadan satılık 1998 peugeot 106 GTI.125000 de lpg li asfalt canavarı 16000tl

eo9PDm.jpg

okan abi senin ki kac beygir

Moderatör tarafında düzenlendi:
boyle bir konu açmanız cok guzel olmus ileride yararını cok gorecegız ınsallah bende 20000 tl ye kadar aile araacı arıyorum satan varsa konusurz :) saygılarımla

Araç satan ve arayan herkezi bu konuya bekliyoruzzz :)

Estağfurullah ağabeyim herhangi bir sakıncası yoktur. Yasal ve Hukuksal yönden de bir sakınca yok.
Ağabeyim bizim arkadaşta Honda Accort vardı iki bin. 2007 Model, en son satacağım diyordu. Dilersen fiyatını öğrenebilirim?

Tevfik kardeşim Accort beni aşar :)

Ben linea , clıo , 308 gibi araçlar düşünüyorum.

Geri