Karadeniz Pet

2.el arac arayan ya da satanlar !!!

Tevfik kardeşim Accort beni aşar :)

Ben linea , clıo , 308 gibi araçlar düşünüyorum.

Ağabeyim inşAllah Kayseri'den alırsın da geldiğinde de bir çay çorba içeriz :)
Ama aklımda bulunsun, temiz birşey düştüğünde direk ararım ağabey ;)

Aynen direk haber ver gelirim ben :)

tvfikçim istanbuldan ara gaz çekince ankara mamaktan ses geliyor diyorlar :)

2005 yılında bende de vardı , Antalya da çalıştığım zamanlarda galerici ile anlaşıp 1 aylığına satın alıp sonra bayağı bir zararına götürüp vermiştim. Ailemin haberi olmadan 106 GTİ sevdamıda keyfime göre sabahlara kadar gezip eğlenerek gidermiştim :)

Ahhh o günler nerdeeee :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

tvfikçim istanbuldan ara gaz çekince ankara mamaktan ses geliyor diyorlar :)

Okan abim Mamak sayemde çokkk ara gaz gördü :) Muhammet iyi bilir ayda 5 kez araç değiştirdiğim oluyor , araba benim için ayrı bir tutku , senin kadar hızlı olmasamda idare ediyorum abi :)

2005 yılında bende de vardı , Antalya da çalıştığım zamanlarda galerici ile anlaşıp 1 aylığına satın alıp sonra bayağı bir zararına götürüp vermiştim. Ailemin haberi olmadan 106 GTİ sevdamıda keyfime göre sabahlara kadar gezip eğlenerek gidermiştim :)

Ahhh o günler nerdeeee :)

yaşa serkan durumu çok güzel anlatmışsın.GTI sahibi olupta evin yolunu bulan yoktur.marşa bastıktan sonra sen senolmuyorsun içindeki yaratık dışarı çıkıyor ve egzostan gelen gürültüyle ve coşkuyu gaz pedalına

Abi geçen aylarda saolsun Muhammet buldu bana gittim pazarlığı bitirdim alıyordum , ustaya götürürken araç sahibinden rica ettim kısa süreli aracı ben kullanayım dedim , araca binip ilk gaz vermemde direk sağa çekip helalleştim ve aracı almaktan vazgeçtim. O heyecanı tadamadıktan sonra almanın hiçbir anlamı yoktu benim için. Araç alırken çok titiz davranırım..

Pejo 106 camlar siyah film.Kutu Bass.Büyük egzos.Manita offf

Adamlar Bildiğin Forumda Araba Sürüyor :) Muhabbetiniz Bol Olsun Abilerim Kardeşlerim :)

Saolasın Ümit kardeş , maksat muhabbet olsun :)

okan babadan satılık 1998 peugeot 106 GTI.125000 de lpg li asfalt canavarı 16000tl

eo9PDm.jpg

Araba bu aga :D

Geri