petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 gün önce aldığım çiftlerim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Hakan Kuş tarafından 13 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan Kuş

Bu kafesin önüne ne yapılabılır yemler tüyler dışarı cıkmaması için yoksa hanım kuşlarla beni sokağa atıcak yeni başlamışken kuşlardan olmak istemiyorum :)

Mavi ve beyazın 3 yumurtası var kafesle beraber aldım yatarmı yatmazmı korkusu vardı 2 gün oldu yatıyolar kalkma durumları olurmu ?

bunlarda diğer takımım gayet neşeliler yuvalığa gırıp cıkıyolar öpüşüyolar yumurta yaparlarmı ?

Buda kuş pazarından aldığım küçük yavru çok halsiz dışkı acık yeşil dışkısı kıç bölgesine yapışıyo baytril fln verdim ısel ılacı verdım ama hala aynı ne yapmalıyım
    ?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

beyaz olan cok şirin ya valla 3 çift kuşun var sanırım birde normal kafes var.

3. Hakan Kuş

küçük kafeste en altdaki beyaz var tek biraz hasta onada eş alıcam ığleşirse yavru daha

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Ben bizim evde kullanmadığım kumaşlardan bir perde yaptım ve etrafına geçirdim isterseniz sizde böyle bir şey ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Kumaşların elastiki olması daha iyi olur . Bu yöntem hoşunuza gitmediyse bantla yemlikle alt taban arasını yapıştırırsanız sorununuz hallolur. Böylece hem kuşlar hem de siz kurtulmuş olursunuz yengenin azabından.. :D

5. Hakan Kuş

:):):) Mantıklı önunu on cm uzatma yapıp yukarı doğru seffaf cam yapsam kuşlar havasız kalırmı üst kısmı açık olcak şekilde

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kalmaz ama cam biraz sakıncalı olabilir , çünkü kuşlar kafesteki teller yardımıyla hareket ederler. siz yarısını cam ile kapatırsanız tutunacak tel kalmaz orta da . ;)

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet yavru sanırım 3 4 aylık kadar var.

8. Hakan Kuş

yok telin önüne on cm uzatma şeklinde kafes ıcıne degıl

9. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    cam olur ama size baya maliyet olşturur cam dolap gibi düşünüyorsunuz dimi üstü açık kabin gibi

10. Hakan Kuş

evet kesin çözum gıbı görüyorum cırpınsalarda cama carpıp oraya bırıkecek hanım sessızlıgını koruyo ama patlaması yakın cok kırlenmıs ne dese haklı :)

11. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    eski bir dolaba cam kapaklar yaptırmış bir arkadaş vardı sanırım youtube da izlemiştim ama hatırlamıyorum dostum

Sayfayı Paylaş