Karadeniz Pet

2 Günde Bulutla Geldiğimiz aşama b

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Kuş eğitmeden once yapılması gereken ilk şey önce kuşa güvende olduğunu hissettirin ve sonra kendinize alıştırın konusturmanın ilk yolu bu çünkü.

Alıştırma çalışmaları https://youtu.be/y8vXdO8M6aA

Maşallah Güle güle Besle iyi gidiyor :)

Maşallah, baya kıvama gelmiş.
Haftasonuna kadar konusturursun bu gidişle:)
kuşun kendini güvende hissetmesi cidden hem üreme
hem evcillesmesi için çok önemli.

Maşallah Güle güle Besle iyi gidiyor :)
Teşekkürler, kesinlikle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

Maşallah, baya kıvama gelmiş.
Haftasonuna kadar konusturursun bu gidişle:)
kuşun kendini güvende hissetmesi cidden hem üreme
hem evcillesmesi için çok önemli.
Hahahah valla bu gidişle öyle olacak galiba Güven şart

Maşallah çok tatlı gerçekten çok uysal ☺️ ama büyüyünce de kalıyo mu bu uysallıkları :) bi de bravo böyle tatlı dururken avuçlayıp öpmemek için kendinizi nasıl tutuyorsunuz:) yemliği yanına koymanız ben dostum mesajı veriyor sanırım;) tekrar maşallah buluta☺️

Aynen hem uysal bir kuş hemde ilgi gösteren bir insan ile çok güzel bir görüntü çıkıyor ortaya.

Maşallah çok tatlı gerçekten çok uysal ☺️ ama büyüyünce de kalıyo mu bu uysallıkları :) bi de bravo böyle tatlı dururken avuçlayıp öpmemek için kendinizi nasıl tutuyorsunuz:) yemliği yanına koymanız ben dostum mesajı veriyor sanırım;) tekrar maşallah buluta☺️
Avuclamadan öpüyorum ara ara müthiş uysal kuş büyüyünce uysal kalir ama erişkin dönemlerde biraz hırçın olur muhakkak. Yem daha çok ödüllendirilmek için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:59 --

Aynen hem uysal bir kuş hemde ilgi gösteren bir insan ile çok güzel bir görüntü çıkıyor ortaya.
Teşekkürler darısı başına

Maşallah.Keyifli hobiler.Verilen ilgi ve sevgiye duyarsız kalmayan canlılardır mubişler.

Geri