Karadeniz Pet

2 kuş

Mustafa Aşan

Meraklı Üye
yavru 2 tane kuş alıcam dişi erkek ama küçükken kavga ederler dedi bir arkadaş içime sinmedi almadan sorayım dedim.Olur mu sıkıntı?

Bide yasim 13 hoca demene gerek yok
Tabir olarak dedim hacı gibi vs. Bilmediğiniz konuda yorum yapmamalısınız. Burda yanlıs bilgiler veriyosun sen. Yavruyken anlasması ve 1 yasındayken anlasması alınan ayrı kusun birmi olur?? Senin alacagın 1 yasında takım olur cift olarak. Yada ayrı ayrı alırsın ıgrasırsın yada eşini kendin secmesine izşn verirsin. Ama küçüklen sen secersin farkı anlatabildimmi? Ve ablasamaması için hiçbir sebep yoktur.

Disi erkegi sevmeyebilir
Erkek disiyi sevmeyebilir
Yavruyken Deilde 1 + yasda eş alsa daha iyi olur yoksa %75 kavga ederler tahminim
Bir yerde görmüştüm 2 erk daha iyi anlaşıyorlar yazıyor du
tek erkek alınırsa daha çabuk alışabilir ama 2 tane alınırsa veya 1 tane yavru bir şekilde kuş alınımı her türlü size alışınımını hızlandırır yavru iken hem dişi hem erkek muhabbet kuşu alırsanız birbirleri ile daha iyi bir bağ kurarlar çünkü çiftleşme dönemlerine kadar bağları sağlamlaşır.

Tabir olarak dedim hacı gibi vs. Bilmediğiniz konuda yorum yapmamalısınız. Burda yanlıs bilgiler veriyosun sen. Yavruyken anlasması ve 1 yasındayken anlasması alınan ayrı kusun birmi olur?? Senin alacagın 1 yasında takım olur cift olarak. Yada ayrı ayrı alırsın ıgrasırsın yada eşini kendin secmesine izşn verirsin. Ama küçüklen sen secersin farkı anlatabildimmi? Ve ablasamaması için hiçbir sebep yoktur.
Antabildin

Geri