petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 tane eş muhabbet kuşum var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve lanhasan tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. lanhasan

lanhasan Guest

2 tane eş muhabbet kuşum var, yuvalıkta var. yaklaşık 2 haftadır dişi olan yuvalığa girip girip çıkıyor hatta bazen 5,10 dakika içinde duruyor ne zaman çiftleşir ve yumurtlar ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ilk önce kızışmaları lazım kuşlarının resmi varmı ? kaç aylıklar ?

3. lanhasan

lanhasan Guest

kızıştılar zaten 5 aylıklar ne zaman çiftleşirler

4. Sinan ÇELİK

Kuşlarının fotolarını eklersen daha kesin bilgi edinebilirsin.

5. süleyman yılmaz

ben de 1 yıldır 1 çift mubabbet kuşu var ama ben ne cıftleştiklerini gördüm nede yuvalığa girdi ama dişi kuşun gagası acık mavi acaba kızışmışmıdır acaba

6. lanhasan

lanhasan Guest

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hasan bu fotoda bir şey belli olmuyor ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:06 --

süleyman bey dişi kızıştıgı zaman cere açık veya normal kahverengi olur mavi değil

8. lanhasan

lanhasan Guest

bir daha çekmeyi deniycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:24 -->-> Daha önceki mesaj 22:10 --

foto bu yuvalıkta çekemedim ama yuvalıktan çıkarmak zorunda kaldım çekmek için
    http://i.hizliresim.com/xGY1mv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:27 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

arkadaşlar lütfen cevap verin

9. baskentli06

Beğenileri:
    2
    dişi kızmış ama tüğe girmiş iki hafta kadar daha bekleyebilirsin kardeşim.

10. lanhasan

lanhasan Guest

sağol kardeşim

11. süleyman yılmaz

O zaman bizm limon hasta galiba

Sayfayı Paylaş