Karadeniz Pet

2 yavru ufak kaldı???

altokkk

Yeni Üye
http://i.hizliresim.com/pv3VXm.jpg

bendeki 3 yavrudan 2 si diğerine göre daha az tüylü ve ufak?? ne yapmalıyım?yavruların ölme ihtimali varmıdır..yaklaşık 25 günlükler...yardım rica ederim

son 2 yavrunun gelişim olarak 15-16 günlük gibi duruyor, mamalarını aksatıyor musun kuşların?

bence bu durmda bir anormallik var diğeri bayağı kıllanmış diğerlerinde az var yani hepsi hayatta kalamayabilir doğadada böyledir en dayanıklılar yaşamayı becerebilir.ama siz yineden ümidi kesmeyin bence

anne de babada yemden başka birşey yemiyorlar. her çeşit mamayı yaptım verdım ama yemediler.. sadece yem yiyorlar yani.

Hayir birinin iri olmasi ilk cikan yavru oldugu icin sakin ha ole dusunme benim yavrularimda boyleydi merak etme bisey olmaz

valla kiz arkadasiminkide oleydi biri daha iriydi ama digerleride 3 4 gune baya yol kat etti

Annede yipranmis. Hic dinlenmedi mi? Anneye her gun mama yapin. Vitamin verin. Yavrulari anne yeteri kadar besleyememis olabilir. Siz takviye yapin.

Hayir birinin iri olmasi ilk cikan yavru oldugu icin sakin ha ole dusunme benim yavrularimda boyleydi merak etme bisey olmaz

valla rahatlattın beni sağol:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:13 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

Annede yipranmis. Hic dinlenmedi mi? Anneye her gun mama yapin. Vitamin verin. Yavrulari anne yeteri kadar besleyememis olabilir. Siz takviye yapin.

anne bu yavrulardan önce 2 hafta dinlendi.mama yemiyorlar işte ah bi yeseler sorun kalmıcak..

yavruları sırınga ile besle yarım kursak,

Elma havuc falan koy baba yer soyurur onlari vitamin alir annede hem birde multivitamin al suyuna koy merk etme benim yawrularda boyleydi gercekten. İki hafta sonra gor bide sen o yavrulari

Bence besleme sen nefes borusuna falan kacirirsin cok tehlikeli.

yok mu bilen çevrende,

Zayifliklari son yavrular olmalari ile alakali.ilk yavrular anne ve babanin daha enerjik donemine denk geldigi icin daha iyi besleniyor.son yavrularda durum genelde boyledir ama can sıkacak bir durum yok.

Geri