Karadeniz Pet

21 gün oldu yumurtadan cıkmadı

okan67

Meraklı Üye
3 dolu yumurtam vardı
ılk yavru 19.gunde cıktı 2.yavru 21 gun oldu yumurtadan cıkmadı

yumurtaya dısarıdan ısıkla baktıgım zaman sankı sıyah gözlerını göruyorum ama ses harket yok sızce ıcınde ölmüş olabilirmi annesı devamlı üzürenide yatıyor

Dolu olduğundan eminsen bugün olmazsa yarın gelir yavru. Bereketli üretimler.

Aradan boş aldığın yumurta olduysa onları da hesapla. O yüzden gecikir. Gelir bugün yarın. Hayırlısı olsun.

uzerınde numaraları var. sankı dısarıdan bakınca yumurtanın uzerınde kafasının izi var ıcındekı yavrunun yapısmıs gıbı ısıkla cok dıkkatlı bakınca tabı hayırlısı beklıyoruz bakalım:)

Hala çıkan yok çıkacaginida sanmıyorum ama bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

22 gün oldu tık yok
acaba yumurtaları bı kapta suya koysam haraket eder mi yoksa o taktik en basta mı gecerli oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 15:41 --

Yardımmmmmmm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Aradan boş aldığın yumurta olduysa onları da hesapla. O yüzden gecikir. Gelir bugün yarın. Hayırlısı olsun.

Dolu olduğundan eminsen bugün olmazsa yarın gelir yavru. Bereketli üretimler.

Bu gün, yarın gelir hayırlısınla..
nemli peçete ile dışını biraz sil ve çok elleme.

Yumurtadan hala cıkmadı içinde ölüp ölmedigini anlayabilirmiyiz kırmadan

Son düzenleme:
Sürekli oynarsanız bakarsanız 40 gün geçsin yine çıkmaz , sabırla bekleyin yumurta olmuşsa çıkar sürekli numara yazayım numara takibi yapayım dış kabuğunu temizleyeyim kafasına bakayım derseniz çıkmaz. 1 hafta daha bekleyin eğer çıkmazsa yumurtayı bozmuşsunuzdur geçmiş olsun.

sürekli oynarsanız bakarsanız 40 gün geçsin yine çıkmaz , sabırla bekleyin yumurta olmuşsa çıkar sürekli numara yazayım numara takibi yapayım dış kabuğunu temizleyeyim kafasına bakayım derseniz çıkmaz. 1 hafta daha bekleyin eğer çıkmazsa yumurtayı bozmuşsunuzdur geçmiş olsun.

numara s,rekli yazılmaz ilk cıktığında yazılır bildiğiniz üzere.sürekli oynama yok sadece günü gecti geçtikten sonra takip var eğer cok ellenseydi, bakılsaydı ilk yumurtadaki yavruda cıkmazdı

numara s,rekli yazılmaz ilk cıktığında yazılır bildiğiniz üzere.sürekli oynama yok sadece günü gecti geçtikten sonra takip var eğer cok ellenseydi, bakılsaydı ilk yumurtadaki yavruda cıkmazdı

O zaman atın o yumurtaları , 20 günde çıkması lazım dı , numara takibi yapmışsınız boştur onlar. Dişi boşuna yormasın kendisini .

Benim kuluçka daki yumurtaların bir tanesi doluydu 18 haziranda 21 gün olacak fakat şu andaki görünümü bu ölü mü acaba

Ekli dosyalar

• IMG-20220616-WA0000.jpg
    IMG-20220616-WA0000.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 113
Geri