petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

21 günlük yavrum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Nuri Alkayış tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar başlıkta dabelittigim gibi 21 günlük yavru muhabbetim yuvalıktan çıkıyor daha yeme kıramıyor ve kafesin tabanında onu beslemiyorlar nasıl bir çözüm önerir siniz yem kıramıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:49 --

yardım eden yok muu yavru kafesin tabanında ne yapmam gerek bilen biri de mi yok laannnn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

kimse yok mu
    yardım edecek

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Onun daha tüyü bile tam çıkmamıştır siz alın onu geri koyun yuvalığa. Diğer kuluçkada yuvalığı değiştirip yuvanın ağzının daha yukarda olduğu bir yuvalık alın

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çok teşekkürler dediklerinizi uygulayacagım tekrar teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavrum yem kıtçramıyor