Karadeniz Pet

21 Ocak Doğum Günüm

Koskoca sitenin moderatörüsün aylık 2.000 TL Maaş + SSK + Full Akbil + Yemek imkanların var halen cimrisin yahu abla :D

onun içinde var cimrilik :D
harbiden bu yazdıklarını veriyormusun muhammet abi :D :D :p

Murat veriyorum tabii ne sandın :p

İnanmıyorsan sor kendilerine :D

2014'ün ilk 6 ayı için %5, ikinci 6 aylık dilim içinse %6'lık zam uygulayacağız. Tayyip Reyiz ile öyle anlaştık :D

Bende moderatör olmak istiyorum. Hatta bu maaş vs. gerçekse ben okulu bırakayım boşuna okuyorum :)

2014'ün ilk 6 ayı için %5, ikinci 6 aylık dilim içinse %6'lık zam uygulayacağız. Tayyip Reyiz ile öyle anlaştık :D

slm söyle murat karayılanın selamı var de o anlar biraz daha zam yapsın babasına yapmıyor bu kadar zamı :D

Koskoca sitenin moderatörüsün aylık 2.000 TL Maaş + SSK + Full Akbil + Yemek imkanların var halen cimrisin yahu abla :D

hala görmedim o saydıklarını :D :p deneme aşamasında mıyız ayol aa ahahah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:20 -->-> Daha önceki mesaj 03:17 --

onun içinde var cimrilik :D
harbiden bu yazdıklarını veriyormusun muhammet abi :D :D :p

:D arkamdan konuşmayın uleyn :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:20 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

vallaha muhmmetçim çok fena bu selen

çok fenayım ben ah ben yokmu ben aylık 5 bin tl istiyorum herbişey istiyorum :p

çok fenayım ben ah ben yokmu ben aylık 5 bin tl istiyorum herbişey istiyorum

selencin o istediğin 5000'in yanında aparatif olarak ne arzu edersin,dayak felan .)

Bugün bitti sayılır. Kaldı 6 gün.. Hadi millet hediyelerim nerede yahu ? Kimler ne aldı ? :D

Home Ofiste İşine Yarar Abi Sana Bundan Göndericem :D

Edit: Link Fazla Uzundu :(

Çok az bir zaman kaldı saatler bugün 00:00 olduğu vakit artık yeni yaşıma girmiş olacağım. Hatta pastamı kendi ellerimle evde hazırladım :D Hediye alanlar kargo adresi isteyebilirler özel mesaj ile :p :D

Son saniyeleri hep beraber sayalım toplu olarak sinerji olsun :)

:D

:D

Geri