Karadeniz Pet

22 ci gün

Berrin YASMİN

Emektar Üye
22 ci gün bakar mısınız.

ilk yavrumun bugün 22ci günü 2ci yavrumda 20 falan internette okuduğum ve gördüğüm kadar 21 günlük yavunun rengi belli benim yavrularım cılız kalmış gibi yavruların resimleri

bu resimlerde internetten okuduğum gördüklerim http://www.nasil.gen.tr/yavru-muhabbet-kusu-gun-gun-gelisimi.html

Son düzenleme:
maşallah. :) Berrin hanım bunlar anneleri ölünce sizin büyüttüğünüz yavrulardı değilmi?

maşallah. :) Berrin hanım bunlar anneleri ölünce sizin büyüttüğünüz yavrulardı değilmi?
Evet emre bey teşekkürler baba besliyor maşallah dün beslememiş galiba bugün beslemeye çalıştim ama pek yediremedim sinir oldum.strese mi girdi ne oldu anlamadım yarın dişı almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
Hayır dişi almayın sakın. Eğer alırsanız da ayrı kafeste ayrı bir yerde olsun bence.
Yavrular iyi duruyor biraz eksik beslendikleri için böyle olmaları normal diye düşünüyorum.

dişi sadece kendi yavrularına bakmıyor mu? eğer dişi alırsan o yavruları öldürmez mi ?
2 güzel soru :D

Hayır dişi almayın sakın. Eğer alırsanız da ayrı kafeste ayrı bir yerde olsun bence.
Yavrular iyi duruyor biraz eksik beslendikleri için böyle olmaları normal diye düşünüyorum.
Ayrı kafese koycam olur mu.?erkeğin davranışları hoşuma gitmemeye başladı o yüzden almayı düşündüm en azından yanlız olmadığını anlar dişinin sesini duyunca ve erkeğin kendisini öldürür dîye korkuyorum hallerını görseniz yavrular resmen babasın üstünde duruyor ve erkek talaşı tavşan gıbı eşeliyor öyle yatıyor nerdeyse talaşın altına gircek öyle yatcak.

dişi sadece kendi yavrularına bakmıyor mu? eğer dişi alırsan o yavruları öldürmez mi ?
2 güzel soru :D[/QUOTE
Dişi öldü yavrulara erkek bakıyor dişi almamın sebebi de öldügü için dışı aldıgım zaman ilk hetapta ayrı kafese koycam belli bı zaman sonra aynı kafeste olacaklar.

Bırakın eğer besliyorsa kalsın bence erkek, diğer türlü hep sizin beslemeniz gerekecek.

annenin beslemesiyle alakalı bi durum anne iyi beslemiyo daha büyük olmaları lazımdı.küçük olanda tüy renkleri daha belirgin değil ve çıkmamış zamanı var .gelişim yavaş

annenin beslemesiyle alakalı bi durum anne iyi beslemiyo daha büyük olmaları lazımdı.küçük olanda tüy renkleri daha belirgin değil ve çıkmamış zamanı var .gelişim yavaş
anne öldü gökhan bey şubatın 20sinde baba besliyor onla alakalı öldü diye konu açmıştım biraz geç büyüyecekler galiba yapmam gereken bir şey var mı.?
bugün 23 günlük büyük yavru

Evet emre bey teşekkürler baba besliyor maşallah dün beslememiş galiba bugün beslemeye çalıştim ama pek yediremedim sinir oldum.strese mi girdi ne oldu anlamadım yarın dişı almayı düşünüyorum.

Valla sizi tebrik etmek lazım... Sizin için çok özel yavrular. İnşallah bu yavruların uçtuğu zamanlarıda görürüz hep beraber...

berrin hanım mama takviyesi mutlaka yapıyosunuzdur die düşünyorum.başkada yapacak bişey yok.yada tanıdığınız bi üretici varsa ona verin üvey annelik yapacak birini bulsun sonra alırsın geri sağ kalırlarsa allahtan .

berrin hanım mama takviyesi mutlaka yapıyosunuzdur die düşünyorum.başkada yapacak bişey yok.yada tanıdığınız bi üretici varsa ona verin üvey annelik yapacak birini bulsun sonra alırsın geri sağ kalırlarsa allahtan .
Evet hergün mama yapıyorum tanıdıgım bir tane petshopcu var ama yavrulu kuş varmı bilmiyorum ve kabul eder mi.?birde pek anlamıyor çarpık bacaklı olan kuşu götürdüm yapar diye yapabilir misin diye sordum yaparım dedi makyaj süngeri koparttı para lastigi ile bağladı sözle birde güvenip bırakamam biraz geç büyücekler ama ne yapalım kıymette bu varmış yaşasınlarda.

Maşallah yetim kalmalarına rağmen gene çok güzeller, mama ve vitamin takviyesi yapın, altına sürebileceğiniz bi süt anne bulabilirseniz çok iyi olur.

Maşallah yetim kalmalarına rağmen gene çok güzeller, mama ve vitamin takviyesi yapın, altına sürebileceğiniz bi süt anne bulabilirseniz çok iyi olur.
Teşekkürler ama onlara bakıcı anne bulmam çok zor ve tanıdığım ve güvendigim üretici yok ve ben üretim yapmıyorum evde 1 çift bekliyorum ve onlara güvenmedigim kimseye teslim etmem çocuğum gibi seviyorum yavrularımı.mama ve vıtamın takviyesi yapıyorum.tekrar teşekkür ederim.

maşallah çok güzeller inşallah sağlıklı bi şekilde büyürler.

Geri