petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

25 günlük yumurta hala çıkmadı :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeynprdem tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum ilk iki yumurtasını yedi sonra 3 tane daha yumurtladi ilkini yumurtlayali 25 gün oldu yuvaligin içinde yatıyor sürekli ama yumurtaları çok fazla hareket ettiriyor. Az önce erkek kuşun dişi kuşun ağzına kustugunu gördüm. Bu yumurtalar Çıkar mı boşuna mı yatıyor :(

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    İlk 2 yumurtayı yediyse 2'şer günden 4 gün yapar zaten. O da 19 güne denk gelir. Sen yumurta kontrolü yaptın mı pekii? Eğer boşsa al tabii ki altından. Ama doluysa bugün yarın çıkmaya başlarlar. Hayırlı olsun.

3. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    Elimizi sürmek istemedik yuvadan da sadece yeme çıkıyor yuvaliga yaklaşınca hemen içine giriyor nasıl yapacaz. Işık tutup bakamadim

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Neyse o zaman biraz daha bekleyeceksin bakamıyorsan yumurtalara. Eğer doluysa bugün yarın çıkmaya başlarlar. Yalnız gece çıkabilirler. O konuda tetikte olun. Yavru sesi duyarsanız hemen ışığı açın ki anne beslesin. Yavru ölümleri olabiliyor gece doğanlarda çünkü açlıktan.

5. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    Kontrol yaptım 3 de boş sıvısı bir yana çökmüş 3unun de altından alayım mi şimdi?

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yine de bir kaç gün bekleyin derim. Baktınız umut yok alırsınız.

7. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    2 3 gün daha bekleyin bence

8. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    benim kuştada bir gariplik vardı ilk iki yumurtayı yuvadan attı..tekrar koymama rağmen yine attı..ve kırdı..sonraki iki yumurtayı kırmadı ve onların üstüne yatmaya başladı ama onları kontrol ettiğimde boş gibiydi..daha doğrusu attıkları yumurtalarda doluydu..acaba bu doluları atıp boş olduğu içinmi diğerlerine yattı anlıyamadım..

Sayfayı Paylaş