Karadeniz Pet

25 TL Ev üretimi yavrular :)

• Konbuyu başlatan Kaan Bayraktaroğlu
  • Başlangıç tarihi
K

Kaan Bayraktaroğlu

Guest
01 - IRKI:Yerli

02 - CİNSİYETİ: Erkek

04 - YAŞI:25-30 gün

05 - SAĞLIK DURUMU:Sağlıklı

06 - BİLEZİK NO:

07 - FİYATI: 25 TL

08 - GEÇERLİLİK TARİHİ:Satılana kadar

09 - SATILAN / ALINACAK ŞEHİR:İstanbul

10 - GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE:

11 - İRTİBAT TELEFONU:0531-644-14-61

12 - MAİL ADRESİ:

13 - TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ:07:00-24:00

14 - AÇIKLAMALAR:Kuşlar evde özenle hobi amaçlı beslediğim sağlıklı damızlıklarımın yavrularıdır.Alıştırmak isteyenler için oldukca uygunlar.ben yeterince ele alıştırdım zaten =) Damızlık yapmak isteyenler için de anne ve babalarına kefilim.Toplam 5 kardeşi de çok güzel büyüttüler.Alana şimdiden hayırlı olmasını dilerim.
2mn10jn.jpg

jl2dxg.jpg
wat4pi.jpg

Teşekkür ederim herkese.Onlar göz bebeklerimiz sağlıklı olsunlar diye uğraştık çok şükür yanıltmadılar =)

Maşallah çok şirinler , hayırlı satışların olsun..

Kısmet daha güzellerini alırsınız inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Güncel arkadaşlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Güncel konu.

Kusura bakmayın ben daha yeni üye oldum bazı şeyleri bilmiyorum. Acaba neredesiniz, nasıl alabilirim bu kuşlardan.....

dark prince send a message

İstanbul k.çekmece'de ikamet ediyorum.ilanımda telefon numaram mevcut isterseniz burdan isterseniz telefon ile irtibata geçebilirsiniz. ayrıca belirtmem gerekirse telefon numaram:0531-644-14-61

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:45 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Güncel arkadaşlar

K.çekmece'de ikamet ediyorum fakat ortak metrobüs duraklarında buluşabiliriz.

ilk fotoğraftaki elinizde tuttuğunuz maviş hâlâ sizde ise hemen yarın almak istiyorum bende beylikdüzünde yim yakın sayılırız

Tabi irtibata geçebilirsiniz.cep numaramdan ulaşın isterseniz ne zaman buluşucağımızı kestirelim.

Ok dir yarın arıyorum

1. Resımdekı kus ayırtılmıstır arkadaslar.dıger kusların satısı devam etmekte.

Geri