petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

31 günlük yavruyu ayırdım sorun olurmu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve storyangel tarafından 7 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. storyangel

storyangel New Member

Beğenileri:
    0
    evet arkadaşlar 31 günlük olmuş yavrumu ayırdım anne babasından ayrı bir kafese koydum sıkıntı olurmu ?

2. Aysetursak

Yem kırmayı biliyorsa sorun olmaz

3. Sevtap DERİN

Bir problem olacağını düşünmüyorum. Tamamlamıştır büyük ihtimal gelişimini. Yem kırabiliyor mu?

4. storyangel

storyangel New Member

Beğenileri:
    0
    işte orası mualak yuvadan hiç çıkmamıştı ama baya büyüdü artık durmasın yuvada diye bende ayırdım umarım yem kırabilir

5. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam yavruyu kafese geri koyun yem kırmayı bilmiyorsa babasından öğrenir yuvada başka yavru yoksa anneyi ayırın

6. ismail kaan

anne baba yuvadan atmadan almasaydın keşke :) ama yem kıramıyosa dal darı ve kabuksuz yem yada kanarya yemi serp kafes tabanına

7. storyangel

storyangel New Member

Beğenileri:
    0
    yuvada başka kuş var ama çokbüyüdü bu bakım iyi olunca kendisi çıkmadı kafesten tembelliğe alıştı gibime geliyor kendi kafeslerinin altına koydum direk yuvaya çıktı yine anlıycağınız ayırmaktanbaşka çarem kalmadı

8. Tuan MAKSEL

Kanarya yemiyle muhabbet kusu yemini birbirisne karistir kafesin zeminine dok kanarya yemi ince kabuklu oldugundan kirmasi kolay olur suan yemlikten yemez zannediyorum.kusun zeminde yem doktugunde yiyorsa elleme ama yem yedigini gormuyorsan anne babasinin yanina geri koy

Sayfayı Paylaş