Karadeniz Pet

31 günlük yavruyu ayırdım sorun olurmu?

storyangel

Yeni Üye
evet arkadaşlar 31 günlük olmuş yavrumu ayırdım anne babasından ayrı bir kafese koydum sıkıntı olurmu ?

Bir problem olacağını düşünmüyorum. Tamamlamıştır büyük ihtimal gelişimini. Yem kırabiliyor mu?

işte orası mualak yuvadan hiç çıkmamıştı ama baya büyüdü artık durmasın yuvada diye bende ayırdım umarım yem kırabilir

Hocam yavruyu kafese geri koyun yem kırmayı bilmiyorsa babasından öğrenir yuvada başka yavru yoksa anneyi ayırın

anne baba yuvadan atmadan almasaydın keşke :) ama yem kıramıyosa dal darı ve kabuksuz yem yada kanarya yemi serp kafes tabanına

yuvada başka kuş var ama çokbüyüdü bu bakım iyi olunca kendisi çıkmadı kafesten tembelliğe alıştı gibime geliyor kendi kafeslerinin altına koydum direk yuvaya çıktı yine anlıycağınız ayırmaktanbaşka çarem kalmadı

Kanarya yemiyle muhabbet kusu yemini birbirisne karistir kafesin zeminine dok kanarya yemi ince kabuklu oldugundan kirmasi kolay olur suan yemlikten yemez zannediyorum.kusun zeminde yem doktugunde yiyorsa elleme ama yem yedigini gormuyorsan anne babasinin yanina geri koy

Geri