Karadeniz Pet

4-8 Kasım'da İstanbul Feshanedeki Fuara Kimler ve Hangi Gün Geliyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:50 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

Cihan bey bugun feshanedeydim size benzeyen birisini gördüm:) sordum ismi Hakanmış:)
O Hakan bendim. :)
Muhabbet standları dün azdı. Ben 3 tane gördüm ama 4 tane stand varmış. Bugün nasıl olur bilmem. Gidip göreceğiz.

Son düzenleme:
Arkadaslar ben [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] ile birlikte Akyol kardesler standinin oradayim. Fuar alaninda bulunanlarla goruselim. Ustumde mavi beyaz yelek ve jean var taninmak icin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:55 --

Numaram 0538 920 64 54

Arkadaslar ben [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] ile birlikte Akyol kardesler standinin oradayim. Fuar alaninda bulunanlarla goruselim. Ustumde mavi beyaz yelek ve jean var taninmak icin :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:56 -->-> Daha önceki mesaj 11:55 --

Numaram 0538 920 64 54

Muhabbet standlarında bir artış varmı Gökhan. Dün 3-4 stand ancak vardı.

fuardayim kahverengi gunes gozlugum gri kaşe mont var ustumde siyah pantolon mavi spor ayakkabi goren gelebilir bu acemiye biraz ders verin

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşırı kanarya ağırlıklı. Ama yem ve malzeme almak için çok iyi herşey uygun.

Mısır granülü kilosu 2.5 ve kaliteli yemler kilosu 5ten aldım.

Son düzenleme:
2.5 tl ye akilli yemlik 0.50 kurusa buyuk boy suluk aldim Anıl ticaretten ... malzemeler cok ucuzdu ciftli kafes 25 tl 2 katli kafes 35 tl idi aksesuarlari ile bst kafesten 3 katli kafes fiyati aldim alt iki gozu folluklu 3.kati salma seklinde 250 - 300 arasi dediler fiyatlar cok iyiydi ...

Malzeme,ilaç,yem,kalamar vs. ihtiyaçalarını karşılamak için fuar iyi bir fırsat.

ilerleyen aylarda yada zamanlarda bst den 3 katli pvc kafes dusunmeye basladim acikcasi

Cihan bey bugun feshanedeydim size benzeyen birisini gördüm:) sordum ismi Hakanmış:)

Cihan bey merhaba

bugün ben saat 9 ile 12:30 arası oradaydım
ya çok üzücü bir durum oluyor forumlarda facelerde vb herkes can ciğer arkadaş ama bu feshane şenliklerinde kimse kimseyi tanıyamıyor yada bir araya gelemiyor ben tanıdıklarıma merhaba dedim

ama çoğumuz birbirimizin yüzünü dahi tam bilmiyoruz olsun sağlık olsun
gönüller bir olsun

Cihan bey merhaba

ya çok üzücü bir durum oluyor forumlarda facelerde vb herkes can ciğer arkadaş ama bu feshane şenliklerinde kimse kimseyi tanıyamıyor yada bir araya gelemiyor ben tanıdıklarıma merhaba dedim

gönüller bir olsun
Cihan kesinlikle sana katiliyorum. Bugun belki de bircok kisiyle yan yana gelip birbirimizi tanimadan gecip gittik. Ben bugun ozellikle yerimi, telefonumu da yazdim ama donen olmadi birkac arkadas haric. Ne yapalim canimiz sagolsun. Malzeme ve yem acisindan guzel, fakat kivrik gagali kuslar acisindan cok zayif bir fuardi.

Bence forum üyeleri birbirlerini bulabilmeleri için yaka kartı gibi birşey takmalıydı bende 11-12:30 arası oradaydım bir tek [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] abiyi ve onun sayesinde [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abiyi görebildim.

Cihan bey merhaba

gönüller bir olsun

Aynen öyle bende tanışayım diye size benzeyen birini durdurdum o da şaşırdı :) inş başka sefere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Cihan kesinlikle sana katiliyorum. Bugun belki de bircok kisiyle yan yana gelip birbirimizi tanimadan gecip gittik. Ben bugun ozellikle yerimi, telefonumu da yazdim ama donen olmadi birkac arkadas haric. Ne yapalim canimiz sagolsun. Malzeme ve yem acisindan guzel, fakat kivrik gagali kuslar acisindan cok zayif bir fuardi.

Gökhan kardeşim yanımızda değildin ama manevi desteğin için sana tşk ediyorum.

Aynen öyle bende tanışayım diye size benzeyen birini durdurdum o da şaşırdı :) inş başka sefere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:40 -->-> Daha önceki mesaj 21:39 --

Cihan bey Gökhan bey kapım herzaman açık yerimizde tanışalım :D

Ne demek Cihan'ım her zaman. Gönüller bir biliyorsun. Keşke o gün elimden başka bir şey geliyor olsaydı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:13 -->-> Daha önceki mesaj 08:12 --

Cihan bey Gökhan bey kapım herzaman açık yerimizde tanışalım :D
Allah Razı Olsun Cihan. Sağol. Kısmet olursa bir ara ayarlarız inşallah. Bende görüşmeyi isterim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:14 -->-> Daha önceki mesaj 08:13 --

Kısmet olursa önümüzdeki senelerde daha iyi organize olalım.
Bizim derneğin masası büyük oluyor. Bir saat verelim o saatte herkes gelsin. :)
Aynen öyle Levent Abi. Ben gittiğimde etiket yaptım. Numaramı da yazdım ama online değildiniz sizler. O yüzden birkaç arkadaş hariç görüşemedik. Üzüldüm bende. Kaçta gittiniz dün Levent Abi Feshane'ye?

Aynen öyle Levent Abi. Ben gittiğimde etiket yaptım. Numaramı da yazdım ama online değildiniz sizler. O yüzden birkaç arkadaş hariç görüşemedik. Üzüldüm bende. Kaçta gittiniz dün Levent Abi Feshane'ye?

Benim telefon akıllı olmadığı için, giremedim internete. Göremedim etiketi. :)
Sabah 10:30da vardık [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] ile birlikte, 15:30'a kadar oradaydık. Paramızı harcadık, malzemeleri stokladık.

Benim telefon akıllı olmadığı için, giremedim internete. Göremedim etiketi. :)
Sabah 10:30da vardık [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] ile birlikte, 15:30'a kadar oradaydık. Paramızı harcadık, malzemeleri stokladık.
Bizde [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] kardeşimle saat 11.00 gibi gittik. 14:30 gibi çıktık. Aynen bizde öyle abi. Ama kıvrık gagalılar konusunda çok gerideydi fuar maalesef. Malzemeler ve yem, mama gibi gıda maddeleri gayet uygundu.