Karadeniz Pet

4 de 3 albino yavru veren çiftim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Necib Karabulut

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
1 - Irkı: yerli

02 - Cinsiyeti: çift

04 - Yaşı: 1 civarı

05 - Sağlık Durumu: Güzel

06 - Bilezik No: yok

07 - Fiyatı: çift 80 , mavi yavrular 20 , albinolar 25 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Kısa bir süre içinde sayılmazsa pet shopa gidecekler

09 - Satılan / Alınacak Şehir:Ankara

10 - Gönderilebilecek Mesafe: elden teslim

11 - İrtibat Telefonu:0507 431 74 90

12 - Mail Adresi:-

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:16.30-21.00

14 - Açıklamalar:Kuşların daha önceki ilanında 100 lira demiştim.ama satmaktan vazgectik . Simdi satmak zorundayız zaten fiyattan da anlarsınız bunu . Çiftimiz , önceki kuluçkadan iki yavrusu (biri albino ) ve şimdiki kukuçkadaki 4 yavru ( 3 ü albino ) satılıktır . Hepsi 220 lira ediyor toplu alımda 200 liraya vereceğim . Toplu alım tercihimdir.
b2B588.jpg

1 - Irkı: yerli

02 - Cinsiyeti: çift

04 - Yaşı: 1 civarı

05 - Sağlık Durumu: Güzel

06 - Bilezik No: yok

07 - Fiyatı: çift 80 , mavi yavrular 20 , albinolar 25 TL

08 - Geçerlilik Tarihi: Kısa bir süre içinde sayılmazsa pet shopa gidecekler

09 - Satılan / Alınacak Şehir:Ankara

10 - Gönderilebilecek Mesafe: elden teslim

11 - İrtibat Telefonu:0507 431 74 90

12 - Mail Adresi:-

13 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:16.30-21.00

14 - Açıklamalar:Kuşların daha önceki ilanında 100 lira demiştim.ama satmaktan vazgectik . Simdi satmak zorundayız zaten fiyattan da anlarsınız bunu . Çiftimiz , önceki kuluçkadan iki yavrusu (biri albino ) ve şimdiki kukuçkadaki 4 yavru ( 3 ü albino ) satılıktır . Hepsi 220 lira ediyor toplu alımda 200 liraya vereceğim . Toplu alım tercihimdir.
b2B588.jpg

Samsuna yollarsan hepsini alayim

Samsuna yollarsan hepsini alayim

Maalesef, kuşları göndermek sıkıntı oluyor , hem fahiş fiyat istiyorlar hem de kuşlara bi şey olur diye korkuyorum. Fakat yine de bi seçenek olarak değerlendirebiliriz eğer Ankara içinden bir alıcı çıkmaz ise.

çift satılmıştır , bilgilerinize.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

Yavrular ise mevcuttur , yeni sahiplerini bekliyorlar.

Hayırlı satışlar olsun inşaallah

kuşlar satıldımı duruyormu muhammet benimle anlaştıkdan sonra bence bu ilanı kaldırman gerekiordu ne oldu tekrardan satışa sunman bence ayıp degilmi bu yaptığın

hayırlı satışlar

muhammet kuşlar satıldımı bana sözün vardı ne oldu bakalım eger tekrar baskasına satmaya calışıor isen ayıp ediosun bence...

kuşlar satıldımı duruyormu muhammet benimle anlaştıkdan sonra bence bu ilanı kaldırman gerekiordu ne oldu tekrardan satışa sunman bence ayıp degilmi bu yaptığın

Abi benim bu satışı durdurmamanın tek nedeni yavruları satmak istememdir . Lütfen günahımı alma.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:33 --

Zaten ben 1. Sayfada da çiftin satıldığını yazmıştım yani dediğiniz gibi bir durum söz konusu bile değil.

abicim bana söz vermeyecektiniz o zaman ben taa burdan kalkıp gelecem yavrular buyusun gelecem dedim ama siz naptınız yavrular buyuyene kadar bekle dediniz bende bekleyecem para ise para hemen hazır dedim neyse ya burdan kimseye guvenmeyecem bir daha

abicim bana söz vermeyecektiniz o zaman ben taa burdan kalkıp gelecem yavrular buyusun gelecem dedim ama siz naptınız yavrular buyuyene kadar bekle dediniz bende bekleyecem para ise para hemen hazır dedim neyse ya burdan kimseye guvenmeyecem bir daha

Hocam kuşlar anladigim kadariyla size satılmış arkadaş bekleniyor yavruları satıyor sanırım anladigim bu

Kuşlar kuzenimin olduğu için oldu bu sıkıntı. size kuşları satacağımı söyledim ama bu arada kuzenim kuşları başka birisine söylemiş o da almak istemiş yani anlayacağınız kuşları ben size satacağımı söylediğim anda kuzenim kuşları başkasına satmış . Bir iletişimsizlik oldu ben de kuşların sahibi olmadığım için kuzene bir şey diyemedim ,durumu size ozelden açıkladım .Siz de tamam canın sağolsun dediniz fakat mesajlarınızı görünce şok oldum. Durum bu uzatmaya gerek yok .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:57 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

muhammet kuşlar satıldımı bana sözün vardı ne oldu bakalım eger tekrar baskasına satmaya calışıor isen ayıp ediosun bence...

Bana böyle ithamalarda bulunmanız, aslını astarını bilmeden ...
Ben asla böyle bir şey yapmam 3 , 5 kuruş için karakterimden ödün vermem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:57 --

Yavrular satışdadır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

Günceldir , yavrular satışdadır

Yavrularin resmi varmidir yeme dustu mu5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri