Karadeniz Pet

6 aydır geçmeyen burun akıntısı

Fındık - Fıstık

Meraklı Üye
Kuşumun Aralık 2013'ten beri burnu akıyor, burnu sürekli tıkalı ve nefes darlığı çekiyor biraz da. Yemesi, içmesi ve ara sıra ötmesinde bir problem yok ama aylardır iyileşmiyor. Sera Bronchipur kullandım, hiçbir işe yaramadı. Tylan diye bir antibiyotik kullanıyorum, bugün 5. ve son gün ama o da bir işe yaramadı. Kuşun burnu durmadan akıyor. Sürekli ve sürekli sıvı var burnunda. Bazen geceleri öksürür gibi sesler çıkarıyor. Bu hastalıkla baş etmeyi başaran birileri varsa çok rica ediyorum yardım etsin. Aylardır kuşum hasta diye ben de hep mutsuzum. Ders çalışmaya bile odaklanmakta zorluk çekiyorum. İçparazit filan olabilir mi diye düşündüm ama kafesi de çok temiz tutuyorum. Günde 3 kez altını, suyunu, yemini temizliyorum. Haftada 1 kafesi kaynar suyla yıkıyorum. Kuş için 6 aydır elimden geleni yapıyorum, kuşun hayati bir tehlikesi olmasa da 6 aydır burnu akıyor ve genel bir huzursuzluk hali var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

Fotoğraf yüklemek istiyorum ama yükleyemiyorum. Gerçekten bu siteyi kullanmak çok zor, konu açma yerini bulana kadar öldüm. Şimdi de fotoğraf ekleyemiyorum. Yok mu yardım edebilecek bir hayvansever?

İlginç. Veteriner ya da bir kuş uzmanına götürdünüz mü? Kuş hastalandı mı genelde ölür, maalesef.

Resim görmek iyi olur. Resmini çekin. hizliresim.com a yükle. Onun adresini al buraya yapıştır. Zor değil.

Benim kuşum ölmüyor, ölmesin de. 6 aydır direniyor, iyileştirmek için elimden geleni yapıyorum. Veteriner Tylan'ı önerdi, bir işe yaramadı. Veterinerler kuştan çok anlamıyorlar sanırım. Fotoğraf eklemeye çalışayım.

İyi olur.

Maalesef anlamıyorlar. Pek çalışma var diyemeyiz kuşlar üzerine. Narin hayvanlar, hemen gidiyorlar malum.

upload.php

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Malesef fotoğraf yükleyemiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

6-aydir-gecmeyen-burun-akintisi-19813.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:29 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Yükledim, oldu mu bilmiyorum.

Geçmiş olsun, umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

taylanın kullanım süresini 3 gün uzatın, geçmezse güvercin ilaçları satan bir yerden ornimix alın, 10 gr lık bir paket yeterli olur...

Geri