petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

6 Aylık erkek kuşum ve yeni eşi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MevlütŞimşek tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar öncelikle yeniyim bilmediğim şeyler varsa kusurlarımız affola.
    6 aydır bende ve bana baya bi alışık. petshop da eş seçimi için 3-4 gün bekledi ve bir eş seçti. evde 5 gün kadar ayrı kafeslerde beklettim. Dişi çok fazla ürkek ve hala ortama tam alışmadı. benden de kaçıyor. daha sonra maviş(erkek) in kafesine dişide koydum. ilk gün akşama kadar maviş kurlar yaptı öpüştüler öğrettiğim kelimelerin hepsini onun gagasına sayıyordu. dişi tepki vermiyor kavga etmiyorlardı. 3-4 gündür aynı kafesteler. dişi mavişin tüylerini ellemesine pek izin vermiyor. sabahları ve gün içinde farklı tüneklerde kavga edercesine bağırışıyorlar. genelde sakin duruyorlar. şimdi sorularıma gelelim :)
    1. sizce eş tutmuşlarmıdır?
    2. bağırışmalar normal mi?
    3. ikisinin tam anlamıyla alışmaları ortalama ne kadar sürer
    4. Dişi bize alışamadığı için mavişe de yüz vermiyor olabilir mi :)

Cevaplar için Şimdiden teşekkürler

#1 MevlütŞimşek, 2 Ekim 2013
    Son düzenleme: 2 Ekim 2013
  2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kavga biliğim kadari ile iyi bişey dostum. çok sert olmadiği sürece bir sakincasi yok böyle gagalari ile bir birine vuryolar değilmi. foto larini eklersen seviriniz. kuşlarını merak etim.

3. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Düzenledim bi kaç resim ekledim arkdaşım

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

fotolarda hiç urkek gibi durmuyor yavaş yavaş alişacaktir müzik falan açin bazen internetten muhabbet kuş sesleri dinletin onlarla otuşmeye başicaktır.

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar İşte bu çığlık normal mi ? :S Erkek konuşunca dişi böyle çığlıklar atıyo

[YOUTUBE]nva-StOtMa0&feature[/YOUTUBE]

#5 MevlütŞimşek, 2 Ekim 2013
    Son düzenleme: 2 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş