Karadeniz Pet

7 inci yumurtayı bekliyoruz :) ( MAŞALLAH)

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
I

ismail baktır

Guest
Nijerin faydaları arkadaşlar bundan önceki kuluçkada 5 olmuştu yumurta 1 ay nijer verdimm yumurta 6 oldu hala da dişide biraz daha şişkinlik var inşallah yarın 7 olur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 10:48 --

og4Np.jpg
[/IMG]

cok guzel bir goruntu insallah saglikli bebeklerinizi de goruruz :) masallah

rxFwT.jpg
[/IMG]
buda erkek kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

teşekkür ederimm darısı olmayan tüm arkadaşların başına :)

Masallah. Ins 7 de 7 cikar :)

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hey maşallah sizin kuşlar fenaymış :)
İnşallah yavrular da sağlıklı olur :)
LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bu arada dişiyi göremedik resim yüklenmemiş sanırım :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

hepinize tek tek teşekkür ederim arkadaşlar sağolun dişinin resmi pek net değil var ama rahatsız ettim yeterince dün akşam onun için koymadımm inşallah sizinde renk renk mubişcanlarınız olur :)

bizimkiler nijer de yiyor ama bişey göremedik :D bi dün erkeği dişini üstüne çıkmaya çalışırken gördüm daha üstüne çıkamadan sürtünüyordu :D :D

Merhaba, cok guzel kuslar.
Hayirli olsun. Belki biraz konu disi olacak ama nedir bu Nijer? Yurtdisindaki adi nedir?

Kardes moralini bozmak istemem ama benim kusum 10 tane yumurtlamisti, 3 tanesini kendisi kirdi 7 tane kalmisti malesef hicbiride tutmamisti :(

teşekkürler daha güzelleri sizin olsun. nedir nu nijer muhabbet kuşu kızıştırıcı bi yem ama bi yemliğe iki çay kaşığı katabiliyosunuz
uemOZ.jpg
[/IMG]

Kardes moralini bozmak istemem ama benim kusum 10 tane yumurtlamisti, 3 tanesini kendisi kirdi 7 tane kalmisti malesef hicbiride tutmamisti :(

yok kardeşimm olurmu kaçıncı kuluçkaydı 2 tane boş olacak yine zaten ama fazlasıda olursa ne yapalımm olsun canları sağolsunn :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:51 --

Evet bunu gordum, fakat yasadigim ulkede ''nijer'' adinda bulamadim tabii. Merak ettim acikcasi, degisik.

bilmiyorum ki kardeşim ya kusura bakma yardımcı olamadığım için :(

[/COLOR]

bilmiyorum ki kardeşim ya kusura bakma yardımcı olamadığım için :([/QUOTE]

Tesekkurler ben cicegine kadar buldum tohumunu ehe :)