petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

8. Gün yumurtalar boş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oguzhan06 tarafından 19 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Ciftimin ilk.kuluckasi ve yumurtalar bos sadece bir gun tam ciftlestiklerini gordum 5 yumurta var bugun baktim.hicbir kanlanma.yok damarlanma yok biraz daha bekleyip yumurtalari almayi istiyorum yorulmadan ne onerirsiniz disi cok kizgin surekli ciftlesmek istiyordu ama erkek yanasmiyordu ne onerirsiniz 2. Kulucka icin ve ya bu yumurtalari atayimmi ?

2. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Yumurtaların boş olduğundan eminseniz alın.
    Boşuna yatmasın hayvan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

İlk yumurtanın üzerinden kaç gün geçti?

3. oguzhan06

oguzhan06 Guest

8 gun gecti normalde 3. Gun kanlanmadan anlayabiliyorum 12 gune kadar bekleyecegim sonra alacam yumurtalari

4. Mustafa Murat KARACAKAYA

Beğenileri:
    0
    Son yumurta yeni gelmiş o halde?
    İlk yumurtalar boş olabilir, belki sonrakiler doludur?
    Biraz daha bekleyin...

5. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    hocam benım kuslardada aynı problem oldu.4 tane yumurtladı bakdım kontrol ettım sonra kırdım yumurtaları boş cıkdı .ıyı kontrol edıp almalısınız bosdan yere kus kuluc kaya yatmasın

6. oguzhan06

oguzhan06 Guest

Tamam saolun belli olur persembe gun yumurtlamaya devam ediyor cunku

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Üzerine yatılmamış dolu yumurta ve boş yumurtayı kırdığınızda ikisinin de içi aynı çıkar.

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    boşsa alın atın ilk kuluçkada fazla birşey beklenmez ... dige kuluçkalarda dolu cokar

9. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    walla benım 4 yumurta cıkdı ustunden 6 gün geçmişti ışıkla bakdım boş damarsızdı kırdım normal sarılı cıkdı.
    ama 13 15 gunluk dolu yumurta kırıldıgında ıcınde bırazcıkda bırseyler cıkar dıye bılıyorum

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Tekrar aynı şeyi yazıyorum daha iyi anlayabilmen için.
    Boş yumurtanın üzerine yatılmamış dolu yumurtadan farkı yoktur. Döllenmediği için boş yumurta denir. Yoksa içinde sarısı ve akı mevcuttur.

Sayfayı Paylaş