Karadeniz Pet

8. Gün yumurtalar boş

• Konbuyu başlatan oguzhan06
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan06

Guest
Ciftimin ilk.kuluckasi ve yumurtalar bos sadece bir gun tam ciftlestiklerini gordum 5 yumurta var bugun baktim.hicbir kanlanma.yok damarlanma yok biraz daha bekleyip yumurtalari almayi istiyorum yorulmadan ne onerirsiniz disi cok kizgin surekli ciftlesmek istiyordu ama erkek yanasmiyordu ne onerirsiniz 2. Kulucka icin ve ya bu yumurtalari atayimmi ?

Yumurtaların boş olduğundan eminseniz alın.
Boşuna yatmasın hayvan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

İlk yumurtanın üzerinden kaç gün geçti?

Yumurtaların boş olduğundan eminseniz alın.
Boşuna yatmasın hayvan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:21 --

İlk yumurtanın üzerinden kaç gün geçti?

8 gun gecti normalde 3. Gun kanlanmadan anlayabiliyorum 12 gune kadar bekleyecegim sonra alacam yumurtalari

hocam benım kuslardada aynı problem oldu.4 tane yumurtladı bakdım kontrol ettım sonra kırdım yumurtaları boş cıkdı .ıyı kontrol edıp almalısınız bosdan yere kus kuluc kaya yatmasın

hocam benım kuslardada aynı problem oldu.4 tane yumurtladı bakdım kontrol ettım sonra kırdım yumurtaları boş cıkdı .ıyı kontrol edıp almalısınız bosdan yere kus kuluc kaya yatmasın

Tamam saolun belli olur persembe gun yumurtlamaya devam ediyor cunku

boşsa alın atın ilk kuluçkada fazla birşey beklenmez ... dige kuluçkalarda dolu cokar

Üzerine yatılmamış dolu yumurta ve boş yumurtayı kırdığınızda ikisinin de içi aynı çıkar.

walla benım 4 yumurta cıkdı ustunden 6 gün geçmişti ışıkla bakdım boş damarsızdı kırdım normal sarılı cıkdı.
ama 13 15 gunluk dolu yumurta kırıldıgında ıcınde bırazcıkda bırseyler cıkar dıye bılıyorum

Geri