petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet YALÇINKAYA tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba..Benim bir sorum var.Çift muhabbet kuşum var.dişi kuşum 2 gün önce yumurtladı..Ama ben hiç erkekle çiftleştiklerini görmedim..Zaten dişi dün yumurtayı kırdı bugün yine yumurtladı.Ayrıca kuluçkayada yatmadı.Sorum şu bunlar kızgınlık yumurtası olabilir mi dişi kuşumun cere rengi kahverengi zaten peki kızgınlık yumurtası kaç tane olabilir?

2. Yücel YETİMOĞLU

1,2.3.4,5,6...tane olabilir +ilk yumurtadan itibaren kuluçkaya yatack diye bir kanun yok hocam yumurtayı kırma mevzuuna gelince belki huylanmştr kuş siz her ihtimale karşı yumurtalara dokunmayın

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    zaten sakin bir ortama koyduk kafesi rahatsız olmasınlar diye...dediğiniz gibi bir süre beklemem gerekiyor galiba sağolun cevap için..

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Bugün çiftleşirken gördüm kuşlarımı galiba yavrular yolda ;)

5. Furkan YAMAN

Masallah, darisi basimiza

6. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah bende kuşlarımın çiftleştiklerini sadece 1 defa gördüm bugünde yumurtlama günü 4. yumurtamız olucak yumurta kırma konusunda ise yumurtayı ellediyseniz belki kırmış olabilir

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    evet öyle bir hata yaptım galiba o yüzden kırdı şimdi sakin bir yerde kafes kafesin yanına yaklaşmıyorum kimseyi de yaklaştırmıyorum :) Size de hayırlı olsun.. :)

8. Umutcan AĞLAR

Hayırlısı hocam :)

Sayfayı Paylaş