Karadeniz Pet

Acaba?

Mehmet YALÇINKAYA

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba..Benim bir sorum var.Çift muhabbet kuşum var.dişi kuşum 2 gün önce yumurtladı..Ama ben hiç erkekle çiftleştiklerini görmedim..Zaten dişi dün yumurtayı kırdı bugün yine yumurtladı.Ayrıca kuluçkayada yatmadı.Sorum şu bunlar kızgınlık yumurtası olabilir mi dişi kuşumun cere rengi kahverengi zaten peki kızgınlık yumurtası kaç tane olabilir?

1,2.3.4,5,6...tane olabilir +ilk yumurtadan itibaren kuluçkaya yatack diye bir kanun yok hocam yumurtayı kırma mevzuuna gelince belki huylanmştr kuş siz her ihtimale karşı yumurtalara dokunmayın

zaten sakin bir ortama koyduk kafesi rahatsız olmasınlar diye...dediğiniz gibi bir süre beklemem gerekiyor galiba sağolun cevap için..

Maşallah bende kuşlarımın çiftleştiklerini sadece 1 defa gördüm bugünde yumurtlama günü 4. yumurtamız olucak yumurta kırma konusunda ise yumurtayı ellediyseniz belki kırmış olabilir

Maşallah bende kuşlarımın çiftleştiklerini sadece 1 defa gördüm bugünde yumurtlama günü 4. yumurtamız olucak yumurta kırma konusunda ise yumurtayı ellediyseniz belki kırmış olabilir

evet öyle bir hata yaptım galiba o yüzden kırdı şimdi sakin bir yerde kafes kafesin yanına yaklaşmıyorum kimseyi de yaklaştırmıyorum :) Size de hayırlı olsun.. :)

Geri