Karadeniz Pet

acemi erkek mi

• Konbuyu başlatan Naim Boysan
  • Başlangıç tarihi
N

Naim Boysan

Guest
Benim 1 cift kusum var disi ye erkrk kur yapiyo disi egildiginde erkekegin disinin sirtina cikdigini veya ayak attigini hoc gormedim acaba acemi mi ? disi bende 3 4 senedi clvar erkek ise 2 aydir

BZzyjV.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

Utanıyo senın yanında :D:D

Aksama kadar okuldayim ama :D

Bu muhabbet kuşları insanlar gibi eş seçiyormuş okuduğum bilgilere göre mesela 10 tane eş alırsın eş tutmaz ama arkadasın kusunu getırır onunla es olur bunlar garip hayvanlar. 6ayla 1 yaş arası daha kolay eş olabılıyorlarmıs

Bu muhabbet kuşları insanlar gibi eş seçiyormuş okuduğum bilgilere göre mesela 10 tane eş alırsın eş tutmaz ama arkadasın kusunu getırır onunla es olur bunlar garip hayvanlar. 6ayla 1 yaş arası daha kolay eş olabılıyorlarmıs
suanda es tuttular zaten opusuyolar hersey yolunda bi tek ciftlesmediler

Çifleşirler neden acele ediyosun öpüşüyolarsa sorun yok gerisi gelir. bakmışsın bir sabah kuşun yumurtlamış ;)

Kardeş bende 7 aylık civarı erkek vardı. Yanına 8 aylık dişi attım. Dişi geldiğinin ilk haftası çiftleşme pozisyonuna geçiyor erkek ayak dahi atmıyordu. 3.günlerinden beri öpüşme kaşıma kusma vs vardı. Ben de senin gibi erkek acemi diyordum ama mama nijer takviyesiyle bir aya geçti yumurtladı dişi. Şu an ilk yumurta 14 günlük oldu bile. Rabbim in izniyle bir haftaya kavuşacam yavrulara. Sen de sabret dişi istiyorsa erkek halleder. Bi gün bakmışsın yumurta gelmiş. Maşallah kuşlarınıza ve kuşlarımıza. Selametle...

Kardeş bende 7 aylık civarı erkek vardı. Yanına 8 aylık dişi attım. Dişi geldiğinin ilk haftası çiftleşme pozisyonuna geçiyor erkek ayak dahi atmıyordu. 3.günlerinden beri öpüşme kaşıma kusma vs vardı. Ben de senin gibi erkek acemi diyordum ama mama nijer takviyesiyle bir aya geçti yumurtladı dişi. Şu an ilk yumurta 14 günlük oldu bile. Rabbim in izniyle bir haftaya kavuşacam yavrulara. Sen de sabret dişi istiyorsa erkek halleder. Bi gün bakmışsın yumurta gelmiş. Maşallah kuşlarınıza ve kuşlarımıza. Selametle...

Sabredicez artik napalim cok tesekkur ederim bu arada masallah yumurtaya

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kafese alini dokunduğunda dişi elini ısırırsa yavrulamaya yakındır.bu yoksa yemine nijer,keten tohumu koyabilirsin.

Kardeş Ben dişi muhabbet kuşu aldım aradan 2 gün geçti hemen çifleştiler ama bazı kuşculara sorsan derki 1-2 ayda eş tutarlar der hiç belli olmaz çünkü banada öyle dediler

Geri