Karadeniz Pet

açık yeşil dışkı

blackghost89

Yeni Üye
Merhabalar..

Dişi kuşum açık yeşil dışkı yapmaya başladı. hastalık belirtisi midir acaba?

yeşil - açıkyeşil olarak genelde karacihğer rahatsızlığı deniyor. sebepleri nelerdir, tedavi yöntemi nedir?

Son düzenleme:
cırcır cırcır olmuştur o...ishal ilacı verin geçecektir mutlak..

İyice gözlemleyip dişkisinin incelenmesi gerek
Bir veteriner görmeli eger ciddi bir rahatsizlik varsa müdahale için
Ama sadece ishalse suyunu yemini tazeleyin vitamin verin
Marul yeşillik veriyorsaniz vermeyi kesin

teşekkürler bu akşam böyle dışkı yapmaya başladı tazeledim sularını yarın bakalım düzelecek mi. ballı kraker bağımlısı oldu sürekli yiyor belki ondandır.

teşekkürler bu akşam böyle dışkı yapmaya başladı tazeledim sularını yarın bakalım düzelecek mi. ballı kraker bağımlısı oldu sürekli yiyor belki ondandır.

Balli krekeri petshoptan aliyorsan onlar zararli yapistirmak icin katki maddesi kullaniliyor cok saglikli degil

Balli krekeri petshoptan aliyorsan onlar zararli yapistirmak icin katki maddesi kullaniliyor cok saglikli degil

kullandığım yem markası lora içeriklerinde katkı maddesi gözükmüyor biliyor musunuz bu markayı?

kardeş bal diye yapıştırıcı kullanıyorlar onu yapıştırırken

kardeş bal diye yapıştırıcı kullanıyorlar onu yapıştırırken

o halde madem dışarıdaki krekerden fayda yok kendim yapmayı deniyim bir gün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 09:38 --

ama dişi kuşum 2 haftadır kreker yemekten kilo aldı iyiye mi yorumlamak gerek acaba?

akşamları 3-4 saat kafes dışındalar, erkek olan kuştan daha zayıftı şimdi daha iri :) erkek pek sevmedi krakerleri

Son düzenleme:
Geri