Karadeniz Pet

acil bisey sormam gerek arkadaslar

• Konbuyu başlatan Ferid
  • Başlangıç tarihi
F

Ferid

Guest
yeni kus aldim 1 2 saatdir eve getirdim sakince durup bakio bir yerden. elimi kafese salip oksuyorum yavasca once kaciodu simdi kacmio. sakin durmasinin sebebi yeeni gelmesi ola bilirmi? tesekkur ederim

Evet 1-2 gün yem bile yemez doğru düzgün, sakince durur evi seyreder.Alıştıktan sonra yerinde tutamazsınız :)

genellikle benden kacmasi gerekmiyormu once biraz kacti felan ama simdi oksuyorum kacmiyor hatta bir ayagini parmagima bile koydu

Öyle tünekte veya yerde hareketsizce dururlar siz de elinizi sokarsanız kaçabilir :) Zaten daha yeni merak etmeyin bu arada hayırlı olsun :)

cok tesekkur ederim arkadaslar yok kacmiyor 2 saat geldigi parmagima cikti simdi. :)

Maşallah güzel gelişme çok korkutmamaya çalışın fazla hareket etmeyin :)

dediginiz gibi yapicam. tesekkur eederim Allah razi olsun

Masallah ama ben 1 hafta uzaktan konuşun derim elinizi sokmayın sonra ele alıştırma teknikleri deneyebilirsiniz tabiki ustalar daha iyi bilir :)

Ferid qardawım tamam eyi ama bele statülere "acil" yazmanı gerektirecek bir durum yox.

Ayrıca evet yeni geldiyi ichun ötmeyebiler, durgun sessiz olabiler. Telaş etme :)

Masallah ama ben 1 hafta uzaktan konuşun derim elinizi sokmayın sonra ele alıştırma teknikleri deneyebilirsiniz tabiki ustalar daha iyi bilir :)

ele alıştırma tekniğimi kalmış kuş ne güzel korkmuyormuş bence devam et ürkütmeden sevmeye :)

Geri