petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil bisey sormam gerek arkadaslar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ferid tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Ferid

Ferid Guest

yeni kus aldim 1 2 saatdir eve getirdim sakince durup bakio bir yerden. elimi kafese salip oksuyorum yavasca once kaciodu simdi kacmio. sakin durmasinin sebebi yeeni gelmesi ola bilirmi? tesekkur ederim

2. Kemal ÇETİN

Evet 1-2 gün yem bile yemez doğru düzgün, sakince durur evi seyreder.Alıştıktan sonra yerinde tutamazsınız :)

3. Ferid

Ferid Guest

genellikle benden kacmasi gerekmiyormu once biraz kacti felan ama simdi oksuyorum kacmiyor hatta bir ayagini parmagima bile koydu

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Öyle tünekte veya yerde hareketsizce dururlar siz de elinizi sokarsanız kaçabilir :) Zaten daha yeni merak etmeyin bu arada hayırlı olsun :)

5. Ferid

Ferid Guest

cok tesekkur ederim arkadaslar yok kacmiyor 2 saat geldigi parmagima cikti simdi. :)

6. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah güzel gelişme çok korkutmamaya çalışın fazla hareket etmeyin :)

7. Ferid

Ferid Guest

dediginiz gibi yapicam. tesekkur eederim Allah razi olsun

8. Hakan GÖLGE

Masallah ama ben 1 hafta uzaktan konuşun derim elinizi sokmayın sonra ele alıştırma teknikleri deneyebilirsiniz tabiki ustalar daha iyi bilir :)

9. Ferid

Ferid Guest

tesekkur ederim

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ferid qardawım tamam eyi ama bele statülere "acil" yazmanı gerektirecek bir durum yox.

Ayrıca evet yeni geldiyi ichun ötmeyebiler, durgun sessiz olabiler. Telaş etme :)

11. storyangel

storyangel New Member

Beğenileri:
    0
    ele alıştırma tekniğimi kalmış kuş ne güzel korkmuyormuş bence devam et ürkütmeden sevmeye :)

Sayfayı Paylaş