Karadeniz Pet

acil çok hasta.s

• Konbuyu başlatan Görkem KOÇSAN
  • Başlangıç tarihi
G

Görkem KOÇSAN

Guest
mrb. arkadaşlar muhabbet kuşumda bi iki gündür ishal halsizlik vardı, bugün elime aldım tükürük gibi elime kustu baya bi kustu ne yapabilirim acil yardım lütfen:S

kuşunuzun resmini yükleyebilirmisiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

resimleri büyütüp acamadım ama.. kuşun sindirim sorunu olabilir, cereyanda kalmış olabilir,

kuş kumu kullanıyor musunuz kuşunuza? vitamin veriyor musunuz? Vitamini fazla verince de böyle sıkıntılar olabiliyor aklınızda olsun..

Kusunuz usutmus gibi duruyor, yakin zamanda banyo yapti mi ya da cereyanda kaldi mi?

resimler büyümüyor ama üşütmüş gibi geldi bana diken diken olmuş kuş yazık :( bana da olmuştu böyle hemen ishal olduğunun ilk günü ishal ilacı kullandıım zaten 4-5 gün içerisinde geçiyor ağır değilse sonra da vitamin vermiştim. bir de yulaf ishale iyi geliyormuş haberiniz olsun

vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim ama malesef fotoğrafı çektikten 1-2 saat sonra kafesin dibinde nalları dikmiş vaziyette buldum.s yeni yavru aldım inş. bunun ömrü uzun olur.

geçmiş olsun, üzüldüm simdi.. :(

vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim ama malesef fotoğrafı çektikten 1-2 saat sonra kafesin dibinde nalları dikmiş vaziyette buldum.s yeni yavru aldım inş. bunun ömrü uzun olur.

üzüldüm :( umarım yeni aldığınız uzun ömürlü olur.. ben yanında cam bile açmıyorum hasta olur diye çünkü bende bundan öncekini cam açtığımdan dolayı üşüttüm,kurtaramamıştık.. o yüzden şimdi çok dikkat ediyorum..

üzüldüm :( umarım yeni aldığınız uzun ömürlü olur.. ben yanında cam bile açmıyorum hasta olur diye çünkü bende bundan öncekini cam açtığımdan dolayı üşüttüm,kurtaramamıştık.. o yüzden şimdi çok dikkat ediyorum..
çok teşekkür ederim Deren hanım , yalnız ben inanın öyle bakmıştımki, benimki bakmamazlıktan ölmedi aşırı bakmaktan öldü, hani sakınılan göze çöp batar hesabı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

resimleri büyütüp acamadım ama.. kuşun sindirim sorunu olabilir, cereyanda kalmış olabilir,

kuş kumu kullanıyor musunuz kuşunuza? vitamin veriyor musunuz? Vitamini fazla verince de böyle sıkıntılar olabiliyor aklınızda olsun..
kuş kumu kullanmadım dediğiniz gibi avi. vitamin almıştım hergün suyunu değişip veriyodum,ondan olmuş olabilir.

çok teşekkür ederim Deren hanım , yalnız ben inanın öyle bakmıştımki, benimki bakmamazlıktan ölmedi aşırı bakmaktan öldü, hani sakınılan göze çöp batar hesabı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:35 -->-> Daha önceki mesaj 01:33 --

kuş kumu kullanmadım dediğiniz gibi avi. vitamin almıştım hergün suyunu değişip veriyodum,ondan olmuş olabilir.

Geçmiş olsun :(

bende avi vitamin kullanıyordum bıraktım. dişi kuşum dışkısı açık yeşile döndü ondan muhtemelen. normal zamanda değilde ihtiyacı olduğunda kullanırım. suların içinde bal var şu an :)

Geri