Karadeniz Pet

Acil!!Kuşum kızıştı

• Konbuyu başlatan fatih4234
  • Başlangıç tarihi
F

fatih4234

Guest
İyi günler. Yakaşık 3-4 gün önce dişi muhabbet kuşum kızıştı. Yanında eş yok ve almak istemiyorum. İzin vermezler. Lütfen yardım edin. Boş yumurta da yapmadı. Bış yumurta yapar ve sonunda ölür dediler çok korkuyorum lütfen yardım edin.

Önce durup sakin olun ellerinizi şakaklarınıza götürün gözlerinizi kapatın ve biraz düşünün,ben neden böyle telaşlıyım? Bu sorunun cevabını bulduğunuzda olayı daha sakin anlatma şansınız olacaktırki bizimde bişeyler söyleme gereksinimiz olsun.

Acil dediğiniz durum bu mu ?

Eş almak istemiyorsanız öylece tutun elinizde , bi sakıncası yok

Son düzenleme:
112'yi arayın ambulans çağırın.

Son düzenleme:
Onur ağabey keşke açıklama da yapsaydın :) [MENTION=9737]fatih4234[/MENTION] merak etme kim söylemişse yalan söylemiş doğrudur 1 yumurta yapar ancak sonunda ölmez telaşlanma bir sakıncası yok bu durumun kuşuna bakabilirsin

Onur ağabey keşke açıklama da yapsaydın :) @fatih4234 merak etme kim söylemişse yalan söylemiş doğrudur 1 yumurta yapar ancak sonunda ölmez telaşlanma bir sakıncası yok bu durumun kuşuna bakabilirsin

Hayır öyle bir soru yazmış ki sanki kız kaçırmış da kızı buna vermek istemiyorlar saklanacak yer arıyor gibi :D

Son düzenleme:
bişe olmaz endişelenmeyin. öyle olsa doğadaki çiftleşemeyen tüm dişilerin ölmesi gerek :D

Teşekkür ederim çok telaşlandım bi an çok bağlanmıştım

Peki bunun yumurta yapması için biriey almam gerekiyor mu

illaki erkek olmadan bişey olmaz,bencede yanına bir eş bulmalısın

Geri