Karadeniz Pet

Acil! Kuşum toparlıyor ve uçamıyor

• Konbuyu başlatan Aysetursak
  • Başlangıç tarihi
Verdim verdim sonra 10 yıldır muhabbet kuşlarıyla ilgilenen bi komşunuz var geçte olsa ona gitmeyi akıl ettim. Çok salmış kendini ölme ihtimali var dedi. Sen ver bunu iyileşene kadar ben bakayım dedi ben de ne de olsa benden daha bilgili dedim verdim. Hala haber gelmediğine göre ölmemiş :) umarım iyileşir ya çok seviyordum onu ama bi yerlerde bi hata yapmışım demek ki :)

Verdim verdim sonra 10 yıldır muhabbet kuşlarıyla ilgilenen bi komşunuz var geçte olsa ona gitmeyi akıl ettim. Çok salmış kendini ölme ihtimali var dedi. Sen ver bunu iyileşene kadar ben bakayım dedi ben de ne de olsa benden daha bilgili dedim verdim. Hala haber gelmediğine göre ölmemiş :) umarım iyileşir ya çok seviyordum onu ama bi yerlerde bi hata yapmışım demek ki :)

Kuşta tatlı bir şey ölmesin yazık bir haber gelirse yazarsınız konu altından, açıkcası merak ediyorum sonu ne olacak. Benim erkek kuşa benziyor dün kafasını lambaya çarpana :D

İyileştirmek için neler yapıyormuş eğer ayaküstü sohbette yakalayabilirseniz son durumunu sorarsanız çok sevinirim bende merak içinde bekliyorum ne yaptı noldu nasıl olacak..? :)

Zavallıcığın boynu tutulmuş az önce gördüm dünkü halinden biraz daha iyiydi ama güzelim başını hareket ettiremiyo. Soğukta kalmış dedi komşumuz aslında bulundukları yerlerde hep camları kapıları kapatmaya da dikkat ediyorum ama napalım artık oldu bi kere. Hala durumu pek iyi değilmîş hiçbir şey de yemiyormuş dün kakası iyice su gibiydi şimdi bîraz daha iyi oldu dedi komşumuz

Zavallıcığın boynu tutulmuş az önce gördüm dünkü halinden biraz daha iyiydi ama güzelim başını hareket ettiremiyo. Soğukta kalmış dedi komşumuz aslında bulundukları yerlerde hep camları kapıları kapatmaya da dikkat ediyorum ama napalım artık oldu bi kere. Hala durumu pek iyi değilmîş hiçbir şey de yemiyormuş dün kakası iyice su gibiydi şimdi bîraz daha iyi oldu dedi komşumuz

Sana dedim ceyran da kalmıştır dikkat etmek lazım, toparlar inşallah dikkat edersin artık. Dışkısında düzelme varsa toparlar inşallah.

Kuşum çok iyi durumda gördüğümde yemek yiyordu yürüyüşü her şeyi düzelmiş komşumuz vitaminini hep ağzına damlattım falan dedi :) sadece boynu biraz tutuk hala ama eminim o da geçecektir :)

Allah şifa versin boynu için.Sevindim.

Kuşum çok iyi durumda gördüğümde yemek yiyordu yürüyüşü her şeyi düzelmiş komşumuz vitaminini hep ağzına damlattım falan dedi :) sadece boynu biraz tutuk hala ama eminim o da geçecektir :)

İyi iyi zaten su içmiyorsa vitamini ancak öyle verilir daha başka şekil veremez. Halen komşunda mı kuş yoksa sen mi bakıyorsun?

Bende şu an :) hala çok durgun ama boynu da iyileşti :) ama eve gelince dişi kuş öyle sevindi ki nereye uçacağını şaşırdı :) şîmdilik farklı kafeslerdeler ama ikî üç güne aynı kafese alacağım :)

Geri