petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardım arkadaşlarrrrrr

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL
    Gizli

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kardeşim neden acil yazıyorsun bumu acil olan

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Petshoplar ya parayla almazlar ya da 30-40 lira gibi ölü bir para verirler ikisi için.

4. Necati ÜNAL
    Gizli

acil arkadaşlar gerçekten yarın akşam yolculuğa çıkıcam yarın satmam lazım .

5. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  6. Necati ÜNAL
    Gizli

Ben bunları versem 1 tane 30-40 günlük bir erkek muhabbet alsam yavru üste para verirmi adam petshop ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:58 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

@Kadir o konu daki resimler aynı da konu burda farklı yani demek istediğim petshoplara satmakmı daha karlı yoksa elden adama satmakmı karlı olur ?

7. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunu pet shopa satmaya gönlünüz nasil razi olacak ben de bunu merak ediyorum

Pet shoplarin hayvanlara yaptigi eziyetler gün gibi aşikarken neden hala onlara para kazandirip siz de onlardan kazanacaginiz parayi düşünüyorsunuz??

Bu güzel hayvanlarin degeri asla parayla ölçülemez ; lütfen hayvanlari seviyorsaniz , vicdaniniz varsa daha duyarli olun onlarin da cani var :(

Sevmeiyorsaniz bile bunu yapin nolur

Sayfayı Paylaş