Karadeniz Pet

acil yardım edin kuşum hasta

• Konbuyu başlatan yusufas77
  • Başlangıç tarihi
Y

yusufas77

Guest
iyi forumlar arkadaşlar benim kuşum kaçtı iki gün önce çocuklar bugün görmüşler beni çağırdılar gidip yakaldım velhasıl kuş acayip şekilde zayıflamıştı ve gözünün etrafındaki tüyleri dökümüştü kafese koydugumda ise hiç yemek yemedi şuana kadar ve gözleri yarı kısk şekilde kafesin altında duruyor öyle tedavisi varmıdır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

arkadaşlar nolur bişey söyleyin

buyuk ihtimale susu kalmıştır vıtamın takvıyesı yapın bol bol güzi için resım yuklersen bır bakmak lazım mantarmı yoksa dışardayken mı bır sey oldu

32a3dp

nYgaBB

kuşun hali böyle abicim aykalrıda tutmuyor heralde dışarıda açlıktandır diye düşünüyorum tedavisi yoksa hiç ellemiym kuşa çok kötü oldu bu ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

buyuk ihtimale susu kalmıştır vıtamın takvıyesı yapın bol bol güzi için resım yuklersen bır bakmak lazım mantarmı yoksa dışardayken mı bır sey oldu

abi fotoğrafalrı yorum oalrak attım bakarmısn

gözukmuyor resımler bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:52 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

nYgaBB.jpg

dişarıda kaldıgı için cok hırpalanmış bir iki damla su verın sırınga ile falan susuz kalmasın

d

gözukmuyor resımler bende

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:52 -->-> Daha önceki mesaj 01:49 --

nYgaBB.jpg

dişarıda kaldıgı için cok hırpalanmış bir iki damla su verın sırınga ile falan susuz kalmasın

düzelme iihtimali var yani

Geri