Karadeniz Pet

ACİLLL YARDİM EDİN LUTFEN

Yasemin072232

Yeni Üye
Merhaba ne olur yardımcı olun yazmadigim yer kalmadı hiç kimse bişey demiyor.yaklasik bir hafta önce kuşum cereyanda kaldı ishal oldu kendim tedavi etmeye çalıştım antibiyotik ve vitamin aldım ama durumu ağırlaşınca veterinere götürdüm antibiyotiğe devam et dedi başka vitamin verdi ama eve gelince fark ettim kuşum görmüyor 🥺 kör olmuş neden olmuştur tekrar görür mü çok vicdanım aciyir göz irisi büyüyüp küçülüyor

Ekli dosyalar

• 81081.jpg
    81081.jpg
    10.5 KB · Görüntüleme: 13
Körlük bildiğim kadarıyla aşırı zehirlenmelerde oluyor. Siz antibiyotik olarak ne kullandiniz ki insanlarda bile yanlis antibiyotik olumsuz sonuçlar doğuruyor kaldı ki minicik can ağır mi geldi acaba gittiğiniz veteriner kanatlılardan anlıyor mu. Antibiyotiği vermeden önce keşke forum sitelerinden birine yazsaydiniz 😕 iki gözü mü tek gözü mü

Körlük bildiğim kadarıyla aşırı zehirlenmelerde oluyor. Siz antibiyotik olarak ne kullandiniz ki insanlarda bile yanlis antibiyotik olumsuz sonuçlar doğuruyor kaldı ki minicik can ağır mi geldi acaba gittiğiniz veteriner kanatlılardan anlıyor mu. Antibiyotiği vermeden önce keşke forum sitelerinden birine yazsaydiniz 😕 iki gözü mü tek gözü mü
Çok tecrubesizdim 7 senede ilk defa hastalandı doktor çokta anlamıyordu kanatlilardan hem antibiyotiği fazla vermiş olabilirsin dedi hemde devam et dedi

Flagyl

Çok üzüldüm telafisi var mı bilmiyorum. Kafes kuşları.com a üye olun oradaki hocalar yardımda bulunurlar.

Geri