Karadeniz Pet

Acilll yardım lütfeeeen

KaderVolkan

Yeni Üye
Selam arkadaşlar lütfen yardım edin benim mubişim normalde çok konuşkan hareketlidir fakat 3 gün öncesi ben isteyken annem mubisimi kafese koymaya calismis ama normalde annem korkar tutmaya acaba koyma sirasinda korkutmus olabilirmi 3 gündür ne konusuyo nede ötüyo halsizlikte vardı onda 3 gün hep kabarik halde ve halsiz uyuyo belirtilerine bakinca soguk almistir dedim ama acaba korkuylada alakasi varmidir bu gun gayet hareketli ama sadece konusmuyo ötmüyo

konuşan bir kuş bir anda konuşmayı asla kesmez korktugu kadar kendini korumak için ufak saldırgan hareketleride olmalı diye düşünüyorum.bir rahatsızlıgı olup olmadıgını veterinere sorun kısmından danışabilirsiniz.normale dönecektir elbette diye düşünüyorum benim kuşumunda hırçın veya durgun oldugu hiç konuşmadıgı 2akşam üstüste olsada 3. 4. gününde bildigi 9 10 kelimeyi tekrar konuşuyor gelip bana kur yapıyor

Tesekkur ederim bende anlam veremedim normalde başımızı şişiren çapkın beni rahat birakmayan çapkın ne eskisi gibi bana geliyo nede konuşuyo nasil bi tedavi uygulayacagimi bilemiyorum

1479732718902542994040.jpg

Sürekli bu halde eski neşesi hiç yok
bizim çapkında 2 gün boyunca böyleydi bazen 3gün çok asabi sinirli oluyor bazen 2gün çok durgun ama tekrar normale dönüyor.bi hastalıgı yoksa dönecektir normale.ama yinede geç kalmamak adına veteriner kısmı açıldı sanırım ordan yardım isteyebilirsiniz iyi hobiler kolay gelsin..

Sağolun bu siteyide çözmeye çalışana kadar daha cok gerildim gelde simdi bul veteriner kismini

Geri