Karadeniz Pet

Lütfeen acillll yardımmm

• Konbuyu başlatan cınar
  • Başlangıç tarihi
C

cınar

Guest
arkadaslar kusumuzun bi ayagı yukarıda ve o ayagını hissetmiyor 2 kez veterinere götürdük birincisi sinir sıkışmasından ve yaslılıktan olabilir dedi antibıyotik + vitamın verdi başka 2. bi veterinere götürdük bu da kısmi felç dedi. sizce kuşumun ayagı düzelebilir mi düzelirse nasıl düzelecek benim yapabileceğim birşey varmı ??? ( kuş 8 yaşında )

arkadaslar kusumuzun bi ayagı yukarıda ve o ayagını hissetmiyor 2 kez veterinere götürdük birincisi sinir sıkışmasından ve yaslılıktan olabilir dedi antibıyotik + vitamın verdi başka 2. bi veterinere götürdük bu da kısmi felç dedi. sizce kuşumun ayagı düzelebilir mi düzelirse nasıl düzelecek benim yapabileceğim birşey varmı ??? ( kuş 8 yaşında )

Öncelikle geçmiş olsun, kuşunuz ne zamandır bu şekilde? bir darbe sonucu mu başladı rahatsızlığı?

teşekkür ederiz inşallah geçer bu durum 2 hazıran 10 gunden beri böyle effendim. son dört gündür durumu kötüleşti diye veterinere gittik baytril antibiyotıkle amınosol vitamın verdi sizce düzelirmi ayagı??
dışkısı ppoposuna yapşıyor sanırım antıbıyotiktn yemesinde bir sorun yok hatta son gunlerde cok yemeye basladı. fakat o kalıp şeklinde ki kanlı dışkı beni korkuttu. ayagını düzeltmek için cokmu geç kaldık yoksa hala zamanı varmı ??

Geri