petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfeen acillll yardımmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cınar tarafından 11 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. cınar

cınar Guest

arkadaslar kusumuzun bi ayagı yukarıda ve o ayagını hissetmiyor 2 kez veterinere götürdük birincisi sinir sıkışmasından ve yaslılıktan olabilir dedi antibıyotik + vitamın verdi başka 2. bi veterinere götürdük bu da kısmi felç dedi. sizce kuşumun ayagı düzelebilir mi düzelirse nasıl düzelecek benim yapabileceğim birşey varmı ??? ( kuş 8 yaşında )

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle geçmiş olsun, kuşunuz ne zamandır bu şekilde? bir darbe sonucu mu başladı rahatsızlığı?

3. cınar

cınar Guest

teşekkür ederiz inşallah geçer bu durum 2 hazıran 10 gunden beri böyle effendim. son dört gündür durumu kötüleşti diye veterinere gittik baytril antibiyotıkle amınosol vitamın verdi sizce düzelirmi ayagı??
    dışkısı ppoposuna yapşıyor sanırım antıbıyotiktn yemesinde bir sorun yok hatta son gunlerde cok yemeye basladı. fakat o kalıp şeklinde ki kanlı dışkı beni korkuttu. ayagını düzeltmek için cokmu geç kaldık yoksa hala zamanı varmı ??

Sayfayı Paylaş