Karadeniz Pet

Acil Yardım Kalp Krizi :/

• Konbuyu başlatan oguzhan06
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan06

Guest
Evcil konusan muhabbetim 1 haftadir 2. Kalp krizini gecirdi ne yapmaliyim bagiriyor kanadi ayagi yamuluyor sakinlesince duzeliyor fakat korkuyorum 2.si simdi oldu ne yapmaliyim ?

Kalp krizi olduğunu nerden anladın? Sinirsel bir durum olma ihtimali daha yüksek bence

Aynen Mustafa ustanin dedigi gibi sinirsel bir durum olabilir.

Bu tarz sorunlara biz forum üzerinden bi tavsiyede bulunamayızki. Ne olduğunu bile bilmiyoruz. Hangi şehirdesiniz? Bi veteriner görmeli kuşunuzu.

Dün eklenen kaynakta bu durumla ilgili bir paragraf vardı sanki. Bulmak lazım. Siz en kısa sürede bir veterinere götürün bence.

Çok geçmiş olsun herkese katılıyorum veteriner şart

[MENTION=10173]ROJİN DEMİR[/MENTION] isimli üyemiz de benzer belirtiler için konu açmıştı.
Aynı durum mu bilemiyorum ama, veterinere gittiğinizde haberleşirseniz faydalı olabilir diye düşünüyorum.
Geçmiş olsun, inşaallah iki kuş da düzelir.

Son düzenleme:
Evcil konusan muhabbetim 1 haftadir 2. Kalp krizini gecirdi ne yapmaliyim bagiriyor kanadi ayagi yamuluyor sakinlesince duzeliyor fakat korkuyorum 2.si simdi oldu ne yapmaliyim ?
Benim kuşuma da aynısı oluyor gibi. Bir anda tünekten düşüyor ya da demirlere tutunuyor. Bütün vücudu kasılıyor, kafa arkaya gidiyor, ayakları falan tutmuyor. Ama sonra düzeliyor. Böyle bir şey mi?

geçmiş olsun ALLAH şifasını versin.

Veterinere gidecekseniz Ankara üniversitesi veterinerlik fakültesinde Arif Kurtdede'yi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Geri