petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ACİL YARDIM: Kuş İshal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ahmet Can tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Merhaba arkadaşlar kuşum ishal olmuş durumu çok kötü ne yapmam gerekiyor.

2. Hürkan YILMAZ

Yulaf kesiyor diye biliyorum yulaf verebilirsiniz.

3. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    haşlanmış patates hemen kesiyor. Artı sade kanarya yemi de iyi geliyor. Buna rağmen devam ederse ishal ilacı alırsınız.

4. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Probaviti en iyi ilaç sanırım.

5. BARAN

BARAN Guest

Vitamin veriyorsanız kesin düzelir :) ama bunun dışında vitamin vermiyor iseniz böyle ise yukardaki arkadaşların önerilerini dikkate almanızda fayda var

6. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Evet vitamin veriyorum dün tüm gün tabanda konuştursamda hareket etmiyor uyuyordu ama bugün tünekten tüneğe zıplıyo kafeste yerinde durmuyor düzeldimi acaba.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:28 --

Avidiare aldım arkadaşlar umarım etkisi olur petshopcu geç kaldığımı söyledi.

7. ENES BASKIN

Kuş kumu kullanmıyor musunuz ?

8. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    öncelikler resimlerini yükleyin görelim ilaç kullanmalısın ne kadar süredir hasta kusun

9. Tevfik AKTUNÇ

Kürdanın ucu kadar Türk kahvesi koyun suyuna ve haşlanmış patates verin. Düzelecektir.

10. Ahmet Can

Ahmet Can Guest

Bu akşam bunu uygulucam bahsettiğim ilacıda vereyimmi.

Sayfayı Paylaş