Karadeniz Pet

Acil yardım

• Konbuyu başlatan qkhanx26
  • Başlangıç tarihi
Q

qkhanx26

Guest
Arkadaşlar kuşlarımın birbirine yem vermesi ve kaşımaları dışında eş olduklarına dair şahit olduğum durum yok dişi erkek kusum 2 side yuvalıga girip cıkıyorlar birde erkek kuşum yuvalıgı kenarlarını kemiriyor kıcırt kıcırt ses geliyor 2 side aynı anda girip aynı anda cikiyor yuvalıktan 5 gündür dişi kusumun gogös kafesinde şişlik var yorumlarını bekliyorum

Ne zaman dır beraberler bilemiyorum fakat acele etme birbirini kaşımak ve ağzına kusmak iyiye işaret demekki eş tutmuş lar yaşları ndan dolayı belki dişi hazır değil biraz bekle tabi bekledinmi bilmiyorum fakat ben 3 ay bekledim bi takım için

kuşlari alalı 2 ay oldu kuşdudan alırken bile kuşların içinden ayrı kafese cikardi erkek kuşum dişi kusun üstüne cikmaya başladi birbirlerin agzından yem yiyorlar birlerinin kafasını kaşiyor

Bu dediklerini yapıyorlar sa biraz daha sabret derim yerlerini değiştirme temiz tut sularını değiştir sık sık mama yap yapamıyorsan vitaminli mama tavsiyem evde bakıyorsan sessiz sıcak yüksek biyerde bak en az 10 12 saat uymaları lazım bunlara dikkat et gerisini Allah a bırak olur inşallah

bence kursanı cok doldurmuş 1-2 güne gecer

Geri