petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil Yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OguzDww tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    :( Benim bir tane muhabbet kusum var 1 ay once aldik daha 4-5 aylik kusu arada sirada saliom ama saldigimda surekli carpio ceresi falan soyuldu :( ilk saldigimdada carpiodu ortama alisin die salmadim baya ama yine carpio sizce napmam lazim ?

2. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    yapacağınızı bir şey yok çarpa çarpa öğrenecek nasıl uçması gerektiğini kuşu içeride bırakarak dışarıya alışmasını beklemeyin bir kaç denemeden sonra öğrenecektir.

3. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim salma ben öyle yapıyorum artık ne onun nede benim canım acıyor en iyisi bırak kafeste dursun geçmiş olsun bu arada üzüldüm

4. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Hadi 1-2 salmadim dielimde ama kus bu sonunda dogasinda var ucmak ucmadanda olmaz yani
    Sagol Bu Arada

5. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ama carparakta kafasina kendisine zarar verio

6. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    bir şey olmaz koruyacak kendisini böyle böyle çarpmalardan . çarparak evinizi tanıyacak yavaş yavaş çarpmaların azaldığını görürsünüz 1 kaç gün içinde . ama dışarı salmayı kesinlikle ihmal etmeyin bence her gün yarım saatte olsa dışarı çıkarın ki alışsın ewe.

7. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Hmm tmm Sagol

Sayfayı Paylaş