Karadeniz Pet

Acil Yardim

OguzDww

Meraklı Üye
:( Benim bir tane muhabbet kusum var 1 ay once aldik daha 4-5 aylik kusu arada sirada saliom ama saldigimda surekli carpio ceresi falan soyuldu :( ilk saldigimdada carpiodu ortama alisin die salmadim baya ama yine carpio sizce napmam lazim ?

yapacağınızı bir şey yok çarpa çarpa öğrenecek nasıl uçması gerektiğini kuşu içeride bırakarak dışarıya alışmasını beklemeyin bir kaç denemeden sonra öğrenecektir.

kardeşim salma ben öyle yapıyorum artık ne onun nede benim canım acıyor en iyisi bırak kafeste dursun geçmiş olsun bu arada üzüldüm

kardeşim salma ben öyle yapıyorum artık ne onun nede benim canım acıyor en iyisi bırak kafeste dursun geçmiş olsun bu arada üzüldüm

Hadi 1-2 salmadim dielimde ama kus bu sonunda dogasinda var ucmak ucmadanda olmaz yani
Sagol Bu Arada

Ama carparakta kafasina kendisine zarar verio

bir şey olmaz koruyacak kendisini böyle böyle çarpmalardan . çarparak evinizi tanıyacak yavaş yavaş çarpmaların azaldığını görürsünüz 1 kaç gün içinde . ama dışarı salmayı kesinlikle ihmal etmeyin bence her gün yarım saatte olsa dışarı çıkarın ki alışsın ewe.

bir şey olmaz koruyacak kendisini böyle böyle çarpmalardan . çarparak evinizi tanıyacak yavaş yavaş çarpmaların azaldığını görürsünüz 1 kaç gün içinde . ama dışarı salmayı kesinlikle ihmal etmeyin bence her gün yarım saatte olsa dışarı çıkarın ki alışsın ewe.

Hmm tmm Sagol

Geri