petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve turgaydemir tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. turgaydemir
    Gizli

Arkadaşlar 1 hafta önce bir çift kuş aldım.Dişi hamileydi cumartesi kafesin altına yumurtlamıştı.Bende acemiliğime geldi yumurtayı attım.2. yumurta gelirmi kaç gündür karnı şiş gibi ama hala yumurtlamadı sizce ne yapabilirim

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kesin olmamakla beraber yumurtlamaz o yumurtaları eritir.. Yumurtlasa yatmama olasılığı çok fazla.. inşaallah bundan sonra kuluçka hazırlıkları sizinle olur..

3. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurtlayacağını sanmıyorum eşi ile birliktemi aldınız kuşu yoksa sadece dişiyimi ?

4. Ahmet Yusuf TAŞ
    Gizli

1çift kuş 2 dişimi oluyor :)

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Kusura bakmayın çok hızlı okudum :) Ben yinede sanmıyorum yeni bir ortam var ve o yumurta aldığınız erkek kuşdanmı ?

Sayfayı Paylaş