petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acill Arkadaşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mustafa ÇOLAK tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün kuşumun kafes temizliğini yaparken yem koyacağım torbayı açınca içinden 6-7 tane böcek (bit gibi) bir canlı gördüm .Sonra kafamı kafesin çevreisnde gezdirince kafesin içinin dışında yerlerde gördüm . acaba bu ne tür bir canlıdır ? Dediğim gibi kafeslerin içinde hiç görmedim ? kuşlarıma buşalmış olabilir mi?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yeminiz böceklenmişitir o yemi vermeyin kuşlara sokaktaki güvercinlere dökün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

kafesi tünekleri yemlikleri sıcak suyla yıkayın kurulayın kusuda bit spreyiyle spreylersen sıkıntı kalmaz diye düsünüyorum

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yemlerde kelebek üreyebiliyor. Önce kurt gibi sonra kelebek oluyor. Eğer dediğim gibi değilse bit olabilir. Yani çok küçükse bittir.

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Yem böceklenmiş. Daha önce vermediniz inşaallah bu yemi kuşlara.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  6. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    muhtemelen yem böceklendi. kafesi tunekleri yikadim hic karsilasmadim. cok şükür .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:30 -->-> Daha önceki mesaj 08:28 --

cevaplar icin teşekkürler arkadaslar

Sayfayı Paylaş