Karadeniz Pet

Acill Arkadaşlar

Mustafa ÇOLAK

Meraklı Üye
Arkadaşlar bugün kuşumun kafes temizliğini yaparken yem koyacağım torbayı açınca içinden 6-7 tane böcek (bit gibi) bir canlı gördüm .Sonra kafamı kafesin çevreisnde gezdirince kafesin içinin dışında yerlerde gördüm . acaba bu ne tür bir canlıdır ? Dediğim gibi kafeslerin içinde hiç görmedim ? kuşlarıma buşalmış olabilir mi?

yeminiz böceklenmişitir o yemi vermeyin kuşlara sokaktaki güvercinlere dökün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

kafesi tünekleri yemlikleri sıcak suyla yıkayın kurulayın kusuda bit spreyiyle spreylersen sıkıntı kalmaz diye düsünüyorum

Yemlerde kelebek üreyebiliyor. Önce kurt gibi sonra kelebek oluyor. Eğer dediğim gibi değilse bit olabilir. Yani çok küçükse bittir.

Yem böceklenmiş. Daha önce vermediniz inşaallah bu yemi kuşlara.

yeminiz böceklenmişitir o yemi vermeyin kuşlara sokaktaki güvercinlere dökün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

kafesi tünekleri yemlikleri sıcak suyla yıkayın kurulayın kusuda bit spreyiyle spreylersen sıkıntı kalmaz diye düsünüyorum

muhtemelen yem böceklendi. kafesi tunekleri yikadim hic karsilasmadim. cok şükür .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:30 -->-> Daha önceki mesaj 08:28 --

cevaplar icin teşekkürler arkadaslar

Geri