Karadeniz Pet

Acill yardım--yumurtladı

• Konbuyu başlatan Samet güçlü
  • Başlangıç tarihi
S

Samet güçlü

Guest
Arkadaşlar satışa çıkardığım kuşlar yumurtladı fakat terastalar malum havalar da soğuk yerlerini değiştiremiyorum
Ne yapmam gerek değiştirirsem sıkıntı olur mu
Bir de eğer terasta kalırsa sıcaklığı nasıl ayarlarım en az kaç derece olacak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Yok mu cvp verecek :(

Bişey olmaz alın içeri yumurtayla ilgilenecekler onlar yer sıkıntısı yapmazlar.

Hocam peki dışarıda kalsa sıkıntı olur mu
Yumurtanın soğuması gibi
Etrafını kapatttım gerçi kafeslerin. soğuğu biraz daha keser diye
Daha önce yumurtalı kuşu alıp getirince eve yatmadı o yüzden soruyorum şimdi iki çiftim de aynı anda yumurta verince bu yavruları kaybetmek istemiyorum

Olum tehlikesi vrsa degistirin. Yer degisikligi kustan kusa degisiyor. Isiniz sansa kalmis.

Hocam peki dışarıda kalsa sıkıntı olur mu
Yumurtanın soğuması gibi
Etrafını kapatttım gerçi kafeslerin. soğuğu biraz daha keser diye
Daha önce yumurtalı kuşu alıp getirince eve yatmadı o yüzden soruyorum şimdi iki çiftim de aynı anda yumurta verince bu yavruları kaybetmek istemiyorum

Hocam çok soğukta anneye zarar ısıtmak için zorlanır alın içeri bişey olmaz.

İçeri alıcak durumuz yoksa düşük wattlı bir spot ışık ile ısı verebilirsiniz. Fakat kafese 20-25 cm uzakta olmak şartı ile. Başka bir yolda petshoplardan sürüngenler için satılan ısıtı pedtir.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

büyük bir karton kutu varsa kafese göre hava delikleri açıp geçirin yada polar battaniyeler oluyor onunla sarın yada naylonla sarın hava deliklerini unutmayın zaten 20-25 gün sürer heralde yavruların hepsinin çıkması çıkınca yeri değiştirirsiniz benim aklıma gelen bu

büyük bir karton kutu varsa kafese göre hava delikleri açıp geçirin yada polar battaniyeler oluyor onunla sarın yada naylonla sarın hava deliklerini unutmayın zaten 20-25 gün sürer heralde yavruların hepsinin çıkması çıkınca yeri değiştirirsiniz benim aklıma gelen bu

Çevredeki beyaz eşya satan dükkanlara baktım en ideali buzdolabı kutusudur diyerek. Fakat bulamadım.
Kuşların üstüne parça parça karton kutu ile bir örtü örttüm.
Önceleri yumurtalı aldığım kuşlar gelince yatmadı.o yüzden değiştirmek istemiyorum aslında. İnş havalar iyi giderde sıkıntı olmaz

Çevredeki beyaz eşya satan dükkanlara baktım en ideali buzdolabı kutusudur diyerek. Fakat bulamadım.
Kuşların üstüne parça parça karton kutu ile bir örtü örttüm.
Önceleri yumurtalı aldığım kuşlar gelince yatmadı.o yüzden değiştirmek istemiyorum aslında. İnş havalar iyi giderde sıkıntı olmaz
havaların bundan sonra pek iyi gideceğini sanmıyorum önlemini al bence

mecburkaldım içeri aldım çok şükür sıkıntı yok yuvadan çıkmıyorlar
fakat şöyle bir durum gelişti dişi yumurtalara yatarken hala yuvalığı kemiriyor acaba içeri kalamar mı koysam neden böyle yapıyordur

Eminönünde soğuk havalarda streç poşete sarıyolar. Mutlaka sizin mutfaktada vardır. Yemeğin üstünü streçle felan kapatırlar ya... bence kafesin etrafını sar