Karadeniz Pet

Acilll !!!!!

Kamen

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Yaş ve cinsiyet ve hatta ırk başlıklarında gördüğüm ve pek haz etmediğim başlıktır acil kodu ile konu açmak.
Neyin aciliyeti bu durum anlamış değilim.
Kuş erkekse sünnete mi yetiştireceksin dişiyse başka bir şey mi yapacaksın?
Umarım bu acil başlıklı konulardan usanan tek ben değilimdir.
İnsanlar taleplerini iletirken meraklarının keşke o kadarda acil olmadığını bilip kimsenin vaktini gereksiz yere almasalar.

Ağır hastalık veya ölüm kalım durumu olmadı sürece hiç birşey acil değildir... +REP

Sürekli konu başlıklarındaki acil kelimesini siliyorum fakat mutlaka aradan kaçan olabiliyor.
Çok güzel bir konuya değindiğiniz.

Yalnız olmadığıma sevindim.

Kesinlikle katılıyorum.

+1

Bahsettiğiniz şey "Acil" yazıp. Daha sonrasında "Kuşuma hangi hangi renk kafes almalıyım?" şeklinde aciliyetten yoksun mesajlarsa zaten sonuna kadar haklısınız buna kimse bir şey diyemez.

Ama kuşu için endişe eden insanların aceleyle bir sonuca ulaşmak için yazdıkları ACİL konu başlıklı mesajlar gayet olağan ve ve bende onlardan biriyim....

Bu forum için konuşursak. Üye olduktan sonraki mesajlara dikkat ediyorum da genelde kabul edilebilir başlıklar. Sonuçta o kuşlar birer canlı ve evin bir bireyi konumunda artık. İnsanların özellikle aciziyet yaşadığı durumlarda bu şekilde davranmaları gayet normal.
Sırf 1-2 tane gereksiz meşgul eden tip yüzünden koca bir kitleyi bu şekilde yargılamak doğru değil bence.

Başlıklar da boş yere acil yazıyor insanlar Hayır acil yazacagina derdini anlatan kısa bir cümle yazsan daha çabuk yardimci olacak insanlar ama yok acil

Sözünü ettiğim ve de haz etmediğim acilll duruma başlıkları cinsiyet,ırk ve yaş üzerine merak edilenlerin açıldığı başlıklardır.
@maxjan sizin konu başlığınızda acil yazıyor olması konu içeriği için hakikaten gerekli bir durum.
Bi sitede zaman buldukça fazla zaman geçirmeye çalışıyorum insanların problemlerine çözüm üretebilmek adına.
Ve diğer arkadaşlarda aynı mantık ile hareket ediyorlar.
Fakat aciliyet ile içerik uyuşmazlığı olan konular hakikaten bıkkınlık ve foruma karşı isteksizlik olarak geri dönüyor insana.
Belki de amatör ruhu ortadan kaldırıp bu işi öğrenmişler gibi el ayak çekmek en doğrusudur benim için.
Her ne kadar bildiğim tek şeyin yolun başında olduğumu bilmek olsada.