petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Adım gökhan Acil yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Gökhan Naçar tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaşlar öncelikle iyi hobiler

5 çift muhabbet kuşum var yaşları 1 yaşın üzerinde kuşlar tüy dökümünü tamamladılar Dişilerin cere rengi kızılımsı kahverengi sorum şu olucak

1. kafeslerde yuvalık takılı olmasına rağmen neden girmek istemez
    2. kızgınlaştıklarından eminim öpüşmeler beslemeler var fakat çiftleşme gözlemleyemedim.
    3. 1 çiftimde su durumu gözlemledim dişi sürekli kutuya giriyor erkekte sabah saatleri ve aksam saatine yakın saatlerde dişinin sırtına ayak atıp eğilmesini istiyor fakat dişim eğilmiyor günün 3/2 sini kutuda geçiriyor ama yumurta yok sorun nedir
    4. Kuşların hepsini salmaya saldım birbirini sevenleri bir araya koydum çiftleşmeleri için nijer tohumu verdim vitamin aldım ama neden çiftleşme olmuyor 1 senedir yavru için besliyorum herşeyleri var
    5. resimler mevcut isteyene atabilirim.

Belirttigim konularda yardımcı olacak arkadaşlarım varsa aşağıdaki adreslerden bana ulaşabilirsiniz Gerekirse ben ararım sizi

Tel: 0530 456 02 93
    mail: muhasebe.gokhan@hotmail.com

2. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    çoğu zaman çiftleşmelerini görmeyebilirsiniz acele etmeyin olacak inş.

3. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    inşallah olur akşaman akşama bakabiliyorum çalıştığım için kavga durumu hiçbir zaman olmadı lakin çiftleşmede yok :(

4. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Şans kısmet işi birazda

Sayfayı Paylaş