Karadeniz Pet

Ahşap Çifthane yapmak istiyorum

• Konbuyu başlatan Gokay Akgul
  • Başlangıç tarihi
G

Gokay Akgul

Guest
Merhabalar Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2 çift kuşum var(imzada link var) Ben bu kuşları üreteceğim için kafeslerde pek rahat olacaklarına inanmıyorum o yüzden mdf den falan bir kafes yapmak istiyorum bu konuda fikri,bilgisi ve tecrübesi olan varsa lutfen yardımcı olsun. :) Saygılar

(çubuk veya geniş olsun) kesinlikle çöp şişten yapma.

Usta çift katlı yada 3 katlı yapıcam şu hazır olanları giibi. öntel siparişi vericem önü haric diğer tarafları kapalı olucak. o şekil bişey düşünüyorum.

usta mdf nerden buluruz olursa bende sizin gibi 3-4katlı bişey yapmak istiyorum
bide mdf fiyatları nedir

valla benim pek bir bilgim yok ama bir tanıdığımız yaptı ve kuşlar daha mutlu oluyor

Haci, topla gel malzemelerini ben sana yapayım niskafe üçü bir aradada içeriz.

teşekkür ederim aslına bakarsanız hazırda alınır ama kendimiz yapınca hem uğraş oluyo hem ucuza geliyo hemde daha bi güzel oluyo :D

Ben kafamda bişeyler tasarlıcam portatif bişey olucak hemde Elegan :) kendi isteğime göre düzenliyecem. Kuşlarımında rahatını ön planda tutucam tabi :)

Usta iskeleti yaptıktan sonra yanları ucuz malzeme ile bile halledersin bi vernik attın mı mis gibi olur benimki ahşap mesela.Vernikledim bi sıkıntı yok kuşlar mutlu :D

p2ncf.jpg

Belki bir fikir verebilir.Bu benim kendi yapımım kafes bunun 3 katlısını düşünebilirsiniz...

Usta iskeleti yaptıktan sonra yanları ucuz malzeme ile bile halledersin bi vernik attın mı mis gibi olur benimki ahşap mesela.Vernikledim bi sıkıntı yok kuşlar mutlu :D
Belki bir fikir verebilir.Bu benim kendi yapımım kafes bunun 3 katlısını düşünebilirsiniz...

Eyvallah ustam :) Aynen bu şekil bişey düşünüyorum 3 katlısı olabilir yada 2 katlısı bakıcaz artık :) önce diğer çiftmin gelmesi lazm kardeşim bakıyor istnbulda onlara 1 çifti de bende :)Seninkisi çok güzel olmuş.

Eyvallah usta kendin yaptın mı daha güzel oluyor.Kendi emeğin olduğu için herhalde hem geniş güzel oldu.Net boyu; boy 55 cm, yükseklik 45 cm, derinlik(en) 45 cm şeklinde.İçinde de küçük uçuşlar yapabiliyorlar...

Geri