petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ahşap Çifthane yapmak istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gokay Akgul tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Gokay Akgul

Merhabalar Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2 çift kuşum var(imzada link var) Ben bu kuşları üreteceğim için kafeslerde pek rahat olacaklarına inanmıyorum o yüzden mdf den falan bir kafes yapmak istiyorum bu konuda fikri,bilgisi ve tecrübesi olan varsa lutfen yardımcı olsun. :) Saygılar

2. Mehmet ŞEKER

(çubuk veya geniş olsun) kesinlikle çöp şişten yapma.

3. Gokay Akgul

Usta çift katlı yada 3 katlı yapıcam şu hazır olanları giibi. öntel siparişi vericem önü haric diğer tarafları kapalı olucak. o şekil bişey düşünüyorum.

4. İlhan TÜRKUYAN

usta mdf nerden buluruz olursa bende sizin gibi 3-4katlı bişey yapmak istiyorum
    bide mdf fiyatları nedir

5. Zeynep NUR

valla benim pek bir bilgim yok ama bir tanıdığımız yaptı ve kuşlar daha mutlu oluyor

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Haci, topla gel malzemelerini ben sana yapayım niskafe üçü bir aradada içeriz.

7. Gokay Akgul

mdf marangozlarda. Tanıdık bi marangoz var ise çok avantajlı olur :) fiyatları bilemicem.

8. Gokay Akgul

aynen aynen :) :) benmkilerde mutlu olsun istiyorum

Eyvallah ustam sende olmasan kim yardım edecek bana :) Tek olursun

9. İlhan TÜRKUYAN

teşekkür ederim aslına bakarsanız hazırda alınır ama kendimiz yapınca hem uğraş oluyo hem ucuza geliyo hemde daha bi güzel oluyo :D

10. Gokay Akgul

Ben kafamda bişeyler tasarlıcam portatif bişey olucak hemde Elegan :) kendi isteğime göre düzenliyecem. Kuşlarımında rahatını ön planda tutucam tabi :)

11. Kemal ÇETİN

Usta iskeleti yaptıktan sonra yanları ucuz malzeme ile bile halledersin bi vernik attın mı mis gibi olur benimki ahşap mesela.Vernikledim bi sıkıntı yok kuşlar mutlu :D

Belki bir fikir verebilir.Bu benim kendi yapımım kafes bunun 3 katlısını düşünebilirsiniz...

12. Gokay Akgul

Eyvallah ustam :) Aynen bu şekil bişey düşünüyorum 3 katlısı olabilir yada 2 katlısı bakıcaz artık :) önce diğer çiftmin gelmesi lazm kardeşim bakıyor istnbulda onlara 1 çifti de bende :)Seninkisi çok güzel olmuş.

13. Kemal ÇETİN

Eyvallah usta kendin yaptın mı daha güzel oluyor.Kendi emeğin olduğu için herhalde hem geniş güzel oldu.Net boyu; boy 55 cm, yükseklik 45 cm, derinlik(en) 45 cm şeklinde.İçinde de küçük uçuşlar yapabiliyorlar...

Sayfayı Paylaş