Karadeniz Pet

akıl fikir verin ihanet olur mu bu

Rassien

Onursal Üye
benim bildiğiniz üzere 5 aylık kuzu gibi dişi kuşum var 1 aylıken almıştım o zamn bu kadar bilgim yoktu hiç yoktu dişiler daha ısırgan daha asosyel ve erkeklere göre fazla canayakın olmadıkları için dişimi pet shopa verip yeni yavru erkek alsam bu şimdiki dişi kuşuma ihanet olur mu kıyamıyom ona daa sonuçta 4 aydır bende bikeresinde kusmuştu bişe olmadı turp gibi ama hüngür hüngür ağlamıştım

Yazik hayvana. Ona es alin yavrularini seversiniz.

Bende yirmi gün sonra dişi olduğunu öğrendim daha fazla alışmadan gidip bugün değiştirdim, aramız çok soğuktu birazda mutsuzdu, pet shop da o kadar kuşun arasına girince heyecandan oyana bu yana zıplamaya başladı. Biraz seyirettim eski yuvasında evdekinden daha mutlu, eğer bakma da sorun yaşamazsanız yanına eş alın bence. Ben bakamam diye eş almadım

Keşke ben de dişi alsaydım dedirtti benim kuş. Yemliğin tüneğiyle abuk subuk hareketler yapıyor olacak iş değil.

:DDDD komıkmıs

bence de eş alın petshopa geri vermeyin ya da tek bakacak olursanız bayağı iyi ilgilenin belki size alıştıkça benimsemeye başlar

kuşumu vermekten vazgeçtim aramız aslında iyi bazen çıldırtıyo beni o kadar en yakın zamanda da eş almayı düşünüyorum benimle ilgisini azaltıcak ama olsun ben okuldayken yalnız kalmasın

Geri