Karadeniz Pet

albino lutino cinsiyet tahmin edebilirmsnz

Funda BAL

Meraklı Üye
iyi akşamlar kuşlarım yaklaşık 3 aylık oldular fakat cinsiyetlerini anlayamıyoruz. 1, 2, 3, 4, diye tahminlerinizi yazabilirmisiniz teşekkür ederim şimdiden
1,
vEdJnz.jpg

2,
b5ALyZ.jpg

3,
n7VJjN.jpg

4,
Xv7E05.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

1. Ve 4. Dişi sanırım ama 2. Ve 3. Bilemiyorum erkek diye aldığımız için kararsız kaldık

Hepsi dişi ..Tüy dökümüne girmişler.

Teşekkürler [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION]

Rica ederim. Ama diğer arkadaşlardan da yorum bekleyelim .Resim yanıltabilir.. Kolay kolay yanılmam ama bilgi almak diğer arkadaşlarında fikirlerini söylemesi daha sağlıklı sonuç olur.

Aynen bekliyorum inşallah tahminlerin hepsi aynı çıkar da kesinlik olur

Bir ipte 2 cambaz olmaz derler sizde 4 dişi bi arada allah sabır versin hele 1. Fotodaki kuşu kafama silah dayasalar elime alamam tam cazgır :)

İlk fotoğraf çekilirken parmağı iyi kapmış. Ben böyle azgınları eldivensiz almıyorum, kanatmadan bırakmıyorlar. :)

Kuşlar dişi bence de..

Aynen eşimde kuşları eldiven ile tutuyor :) bunlar yavru diye böyle yakaladı ama ilk i zor anlar yaşattı ona

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Yumurtadan çıkanlardan da çoğnlık dişi. Erkek kıtlığı yaşıyoruz :D

hepsi dişi diye gördüm ama emin deqilim çünkü daha yavru ilerde dönebilirler.

Aynen eşimde kuşları eldiven ile tutuyor :) bunlar yavru diye böyle yakaladı ama ilk i zor anlar yaşattı ona

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:18 -->-> Daha önceki mesaj 16:13 --

Yumurtadan çıkanlardan da çoğnlık dişi. Erkek kıtlığı yaşıyoruz :D
Genelde Albino ve Lutino larda erkek çıkma oranı %10 Hatta bu ara sanki daha da düştü. Neredeyse erkek yok.

kuşların 2 side dişi

Geri