Karadeniz Pet

Albino Muhabbet Kuşumun cinsiyeti nedir?

20161125_151836.jpg

Merhaba bu kuş sizce erkek mi ve kaç aylıktır sizce ? Eğitimi zor olur mu

aynı durum bende de var 3 gündür işi gücü bırakıp araştırmadığım internet sitesi kalmadı. Albinolarda cinsiyet tahmini epey zor. İkinci fotoğraf da erkek gibi. Yakından baktığınız da burun deliklerinin içinde beyazlık varsa dişi yoksa erkek. erkekler dişilere göre daha mat bir cereye sahip oluyormuş. Örnek bir fotoğraf paylaştım konu içerisinde onunla karşılaştırabilirsiniz. Ino-Lutino-Albino.jpg

aynı durum bende de var 3 gündür işi gücü bırakıp araştırmadığım internet sitesi kalmadı. Albinolarda cinsiyet tahmini epey zor. İkinci fotoğraf da erkek gibi. Yakından baktığınız da burun deliklerinin içinde beyazlık varsa dişi yoksa erkek. erkekler dişilere göre daha mat bir cereye sahip oluyormuş. Örnek bir fotoğraf paylaştım konu içerisinde onunla karşılaştırabilirsiniz. Ekli dosyayı görüntüle 4453

Teşekkürler

Cinsi albino değil mi :) çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim
cinsi çek, albino ve df sadece mutasyonudur. gözler siyah gibi geldiğinden df dedim eyer kırmızı ise albinodur canlı olarak daha net karar verebilirsiniz. cinsiyeti erkek

maşallah güzel bir çek DF erkek . her muhabbet kuşun eğitimi ilgi ve alakaya bağlıdır ...
Bide ilk geldiğinde omzumda duruyordu ir iki kaçıyordu ama elime geliyordu üzelimizde geziyordu ama bi hastalık geçirdi ve şu an çok fazla kaçıyor zorla elime geliyor

Bide ilk geldiğinde omzumda duruyordu ir iki kaçıyordu ama elime geliyordu üzelimizde geziyordu ama bi hastalık geçirdi ve şu an çok fazla kaçıyor zorla elime geliyor
Eğitim konusu; sabır sevgi şefkat a bağlıdır iş sizde biter aceleci davranmayın çok daha iyi günler geçireceksinizdir

Geri