petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Albinom için kesin cinsiyet?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve yenal34 tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. yenal34

yenal34 Guest

Merhabalar yavru albinoma ilerde eş almayı düşündüğümden ustalardan kesin cinsiyet yorumu almak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim üstatlar.
    Resimlerden anlaşılırmı bilmiyorum eğer anlaşılmıyorsa söyleyeyim ceresi açık mavi burun deliklerinin etrafı beyaz.

2. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    Hiç çalışmadığım yerden sormuş,zaten usta üstad değilim bir şey diyemem ama yanlış hatırlamıyorsam albinolarda tersi oluyormuş dedilerdi. Umarım bilen biri yanıtlar sorunu.

Neyse, maşallah diyip gideyim ben :D

3. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah, kuşunuz dişi %100, albinolarda %90 dişi oluyor zaten.

4. yenal34

yenal34 Guest

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:23 --

abi yapma be ben erkek diye bekliyordum %100 diyosun cok eminsin güveniyorum sana yalnız yanlış anlamazsan bu kanıya nasıl vardgını sorabilir miyim bilgim olsun istiyorumda

5. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Ceresi hafif mavi ortası beyaz, erkeklerinki penbe olur.

6. yenal34

yenal34 Guest

teşekkürler abi

Sayfayı Paylaş