Karadeniz Pet

Alıştırma Hakkında.

Mutlu TOKER

Yeni Üye
Arkadaşlar selam,

Yetiştirmek üzere yavru dan aldığımız bir çift muhabbetimiz mevcut. Bunları acemilikten ötürü bir miktar korkutmuş olduk. Velhasılı kelam kuşlar ele gelmekten imtina eder hale geldi. Tahminim kuşlar 5 aylık civarı, bunları en azından ele alıştırmanın bir yolu var mıdır bu raddeden sonra.

Birde alırken biri erkek biri dişi denilerek verildi. Erkek denilen bir dönem ayak atma v.s. hareketleri mevcuttu. Benim öğrenmek istediğim dişi olsa bu tarz bir davranışı olur mu olmaz mı. Hakeza gaga renginden dişi erkek ayrımını seçemiyorum sanki ikiside aynı gaga renginde kuşların. Birde son dönemde erkek denilen daha çok olmak üzere kaşınıyorlar ama kanatma v.s. yok sadece öncekine göre daha çok kaşınıyorlar gibi geliyor bana.

Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

Şu saatten sonra alıştırman imkansız değil ama çok çok zor. Tek olsa belki diyecem ancak onlar şimdi birbirleriyle oynayıp vakit geçirirler.

Fotoğraflarını yollarsan burun kenarlarını net gösteren, cinsiyetleri için yorum yapalım.

Levent Hocam hazır sizi yakalamışken var mıdır elinizde yakışıklı mavi alıştırmalık erkek tek. Resimlerini eve gidince yakından çekip atarım.

Son düzenleme:
Geri