Karadeniz Pet

Allahını seven bi baksın fotograflı

• Konbuyu başlatan İlker Arık
  • Başlangıç tarihi
İ

İlker Arık

Guest
arkadaslar dişi kuşuma noldu göğsü et halinde tüy denen bise kalmadı ve bugün farkettim hergün bakarm oysa bu nedir yardım edin lütfen
http://i.hizliresim.com/x8XGa7.jpg

Ustam eminmisin? yok erkeğiyle hayatta kavga etmez.Ur fln olmasın ya da bit mi var

Tüyü kendi dökülmüştür veya kendi koparmıştır vitamin vermiyormusun ki ?

Suyun içinde vitamin veriyorum o suyun sarı olduğu vitaminlerden. Ur fln olabilir mi

Hocam biraz daha yakından fotoğraf çekersin iyi olur.

kafadan burnunuu oradan bir foto yolal tüy dökmeye benzemiyor belhin kavgadır yuva varsa yuva hazırlıyordur belkin
vitamin ver

Yuva vardı az önce çıkardım kuşçuya götürcem yarın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:49 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

Kavga olmadığına adım gibi eminim arkadaslar aynı yemlikten yeseler bile kavga etmezler o kadar iyi anlaşıyolar.erkeği ayırdım yanından

bit her ay olur bit soguklarda olmaz ama 20 derece de baktıgın için o isidada oluşur tuylerine üflersen bit varmı yokmu anlaşılır kanat altlarına bak

Arkadaşlar şimdi de tüy normale döndü 1 saatte olacak iş mi bu bişey anlamadım

ne demek ani eski halinemi döndu kaç saatir böyle

Kuşunuz yumurtalmak zere ve yuvalık tabanına göğsüyle yattığından tüyleri bu şekile girmesi oldukça normal hatta sürekli kuluçka yapan dişilerin göğüz tüyleri seyrelir sıkıntı yok keşke yuvasını sökmeseydiniz

Aynen eskisi gibi şimdi.İşte görür görmez forumda baslattım konuyu ta ki şimdi görene kadar anlayamadım çıldıracam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

Yuvalığı geri takıyımı

o zaman boşa telaş kuşunun orası suluk sayesinde ıslanmış olmalı:):) sorun yok aşıkları birleştirin ayırmayın :)