Karadeniz Pet

Ankara'da Satılık Muhabbet ?

• Konbuyu başlatan beceriksizkuscu
  • Başlangıç tarihi
B

beceriksizkuscu

Guest
Arkadaşlar ankarada sağlam sağlıklı erkek en az 1 yaşında kızgın bir mubiş arıyorum elinde olan var mıdır acaba ?

Umarim aradigini bulursun kardesim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Petshopta kısır gibi sorunlar cikabiliyor arkadaş damizlik ariyor

Yinede en mantıklısı mecbur kalmadıkça üretimci arkadaşlardan almanız hem üretici arkadaşlar daha ilgileniyorlar özeniyorlar bir kuşu büyütmek için sağlık açısındanda ev üretimi kuşlar daha iyi.

yok artık böyle şeylerdemi var yazık ya petshoplar adı çıkmı şD:

e petshop daha iyi yavru almıyonk ı

petshop hem gereğinden fazla para alıyor hem bakımları iyi değil hem sağlıklı olma ihtimali düşük neden bile bile gidip kazıklanayım... ayrıca 2 kuş var evde bit pire felan varsa uğraştırıcak hem petshopların çoğundan nefert ediyorum çoğu sadece kârını düşünüyor sağlıkları umrunda değil onlara para kazandırmak istemiyorum

elimde 2 tane erkek var birisi ingiliz sariyuzdur bir tane jumbo kirigi var oda mavidir damizlik ve kizms kuslardir ilgilenirsen 543 482 49 81 fiyat 50 tl 2 kusta iridir istersen vatsaptan atarimm foto

petshop hem gereğinden fazla para alıyor hem bakımları iyi değil hem sağlıklı olma ihtimali düşük neden bile bile gidip kazıklanayım... Ayrıca 2 kuş var evde bit pire felan varsa uğraştırıcak hem petshopların çoğundan nefert ediyorum çoğu sadece kârını düşünüyor sağlıkları umrunda değil onlara para kazandırmak istemiyorum

nasıl olur bizim burdakı petshopcu 25 tl satıyor m kuşlarını çok ucuz

Bir petshopun caminda gordum adam paket yapmis 40tl ye kuş,kafes,yuvalik,suluk,yemlik,tül,5kgyem,kemik,gagatasi,kuş kumu. Bu nasil iş anlamadim.

5 kg yem 25-30 tl yapar

40 tl ye
kafes kuş yemlik suluk
Gördüm de
5 kg yem
iyiymiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

Begenirsen ozel msj atabilirsin.Kizgin ese hazir erkek.

Bir petshopun caminda gordum adam paket yapmis 40tl ye kuş,kafes,yuvalik,suluk,yemlik,tül,5kgyem,kemik,gagatasi,kuş kumu. Bu nasil iş anlamadim.

Valla üstad o yemin sağlığı tartışılır 5 kg yem ne ya :D

Bizim burdaki kafes+kuş 50 tl diyor ama yemlik ve suluk parayla diyor 20 tlde o bide yem alıyorsun bit ilacı vitamin felan derken 100 ediyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

nasıl olur bizim burdakı petshopcu 25 tl satıyor m kuşlarını çok ucuz

Güveniyorsan alırsın kuşu orda izlersin beğenirsin öyle bulmakda zor hakkaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

Yokmu güzel erkek mubişerini bana satabilicek ? :)

Serkanın kuşunu kaçırma derim

Geri