Karadeniz Pet

Ankara'dan 7 Aylık Erkek Muhabbet Kuşu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İbrahim ERGİN

Meraklı Üye
Satış iptal

Son düzenleme:
Maşallah güzel sağlıklı görünüyor fiyatıda uygun hayırlı satışlar olsun..

Bana kalsa bu kusu satmayin..2 aya kalmaz kizginlasir ve olgun hale gelir..Sizdeki disi ile hem renk hemde irk olarak cok uygunlar..Tabii karar sizin. .

Valla az önce kenan beyin sattığı kusu aldim benim disi bir buçuk yasinda bu da bir bucuk iki yasindaymis daha uygun olur diye düşündüm benim kus ufak yas olarak diye yaptik bir şey inşallah iyi olur

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:55 -->-> Daha önceki mesaj 15:54 --

Iyi dilekleriniz için sağ olun arkadaşlar

Son düzenleme:
Bence çok güzel bir erkekmis hayırlı satışlar

Sağ olun Yusuf bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:40 --

Güncel

İyi satışlar İbrahim Bey. Sağlıklı hobiler.

Teşekkür ederim sağ olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:53 -->-> Daha önceki mesaj 12:59 --

Güncel.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:58 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

Güncel

Son düzenleme:
Eryamanda olsan almıştım kardeşim ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:45 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

Sol alttaki 1,5-2 yaş arası erkek turkuaz beyaz olan iri bir kuş değişirdim bende de 1 tane 8 aylık dişi var ona eş arıyorum

Hayırlısı olsun benim disi de 1,5yasinda yanina 2 yasinda bir erkek aldım su an kafeste 2 erkek 1 dişi oldu inşallah yakın zamanda bir talip çıkar çok güzel bir kus petshopa vermeye kiyamiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri